Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamu lenne vagy tényleg eredeti?

Kamu lenne vagy tényleg eredeti?

Figyelt kérdés

Ma voltam életemben először second-hand shopban és csak simán végigtapogattam a ruhákat, hogy melyiknek van jobb anyaga, kb 100ból 4et találtam ami tetszett meg nagyjából jónak is tűnt minőségre és méretre, de csak egy volt kényelmes végül. Egy gyapjú öltönynadrág.

kb 2000ft-ért vittem is és itthon rákerestem, egy Reiss öltönynek csak a nadrág része, de az egész öltöny elvileg 130ezer forint.

Az biztos hogy nagyon jó minőségű, igényes öltések és illesztések vannak rajta és valódi gyapjú, mert van már egy gyapjúkabátom és van egy kicsit szúrós jellege, de ha ez tényleg igazi, akkor miért adták volna el valószínűleg 2000 forint alatti áron egy üzletnek.

És miért adják ugyanannyiért, mint a rossz illesztésű, rossz anyagú, kínai minőségű nadrágokat?



márc. 5. 22:12
 1/3 Metionin ***** válasza:
Simán lehet eredeti. A turiban nem nagyon válogatnak ilyen szempontból, kilóra adnak mindent. Mi eredeti áron rohadt drága gyapjúkabátokat túrtunk idén és tavaly ősszel is, 3-8 ezer volt darabja, rákerestünk és eredetileg meg 80 ezer körül voltak. De 40 ezres koktélruhát is túrtam egyszer potom 300 ft-ért.
márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen turizok, ott nem néznek márkát az árazáskor, hanem van egy egységár, hogy nadrág: ennyi, pulóver: ennyi, stb. Ugyanannyi a noname és a márkás is. Max. abban tesznek különbséget, ha még nem használt, hanem címkés, outlet termék, de néha abban sem. Több ezer terméket kell beárazni, nem fognak utánajárni egyenként, hogy mennyi az eredeti ára. De még így is nagyon jó áron vetted, örülj neki! A megrögzött turisok vadásznak az ilyen lehetőségekre, te meg kifogtad.
márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És honnan szerzik be ilyen olcsón?
márc. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!