Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb nők milyen ruhákat...

Ducibb nők milyen ruhákat hordotok nyáron?

Figyelt kérdés
Sajnos 2 gyerek után nagyon elengedtem magam, 160 cm-hez 80 kg vagyok..tudom, hogy ez nagyon sok és nem is érzem így jól magam. Fogyókúrázok, de már nyárig biztos nem megy le 20 kg. Tippek érdekelnének, milyen fajta ruhákat hordjak amiben nem sülök meg, de azért ápol és eltakar és fürdőruhát milyet vegyek? Sajnos a gyerekek miatt muszáj leszek párszor strandra is menni. 30 éves vagyok, sajnos anyukám és nővérem is 90 és 100 kg között vannak, nagyon hajlamos vagyok a hízásra, de ilyen fiatalon még nem akarok ebbe beletörődni.

#Molett, duci, öltözködés, divat, nyár,
ápr. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mi is ugyanolyan ruhát hordunk mint más nők. Azért mert kicsit testesebb vagyok és nem vagyok nádszál vékony a ruházatom nem változik, nem vagyok egy bálna.
ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Lezser nadrágot és pólót. Kb télen nyáron, csak télen vastagabbat. Kilóktól független irritálja a combom a combom, ha összeérnek.
ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Strandra nem járok, de az egybe dresszek kis szoknyával cukik.
ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Negyven fokban már nem az ápol és eltakar a lényeg, hanem hogy miben nem rohadsz meg.


Fürdőruháim sheinről vannak, nagyon csini darabok vannak a dagirészlegen. Alkatodtól függően magas derekú alsós bikini vagy tankini.

ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!