Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggings alá tangát kell...

Leggings alá tangát kell hordani ?

Figyelt kérdés
Csak sima bugyijaim vannak még nem hordtam tangát suliban láttam a töbiektől hogy azt hordanak.

ápr. 11. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

A leggings nem nadrág, így magában elég gáz viselni.

Tangát nem kell hordani, amúgy is fertőzéshez vezethet, kényelmetlen, nagyon nem ajánlják a nőgyógyászok sem.

ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

"A leggings nem nadrág, így magában elég gáz viselni."

A kérdés kedvéért most lépj túl ezen és fogadd el, hogy mások szoktak hordani leggingset nadrág jelleggel is.

ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Azért mindegy, mert a leggings nem nadrág, így úgyis olyan felsővel hordandó ami takarja a feneket, így nem látszik
ápr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor micsoda ha nem nadrág??
ápr. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
többféle leggings van, amelyik átlátszik ahoz kell hosszabb felső, de ami kicsit vastagabb nem átlátszó anyagból van felvehető bármihez
ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

4.

Figyelem zavaros és ízléstelen lányok darabja az utcán vagy nyilvános helyen.

A gym-be biztos nem jár egyik sem, ahol még mondjuk elfogadható, olyan undormányokat látok. És azt hiszik így kell öltözni. De nem ők a hibásak. A környezet.

ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Én a leggings alá mindíg tangát veszek..
ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Én vettem már többféle legginset,de szinte mind kényelmetlen volt,meg béna fazonú,fajta. Ha jó a hossza, akkor vagy a dereka szűk,vagy a bokarész szűk/bő.

Vagy olyan vékony ami átlátszó és az ciki, vagy olyan vastag, hogy totál beleizzadok még hűvös időben is.

És mivel a bugyi vonala átüt, kénytelen tangával felvenni aki nem szereti.

Szóval nekem nem jön be. Pedig az alkatom ideális lenne, vékony alkatú, szűk derekú és kis popsim van.

ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ívy1 ***** válasza:
80%
A lèzervágott bugyinak nem látszik a vonala az jó hozzá!
ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csipkés bugyi, illetve a hagyományos bugyi széle nagyon látszik alatta, szóval én tangával hordom. A lézervágott is jó, de én mondjuk azt nem szeretem, pár mosás után nekem mindegyik kinyúlik és hülyén lobog a széle.
ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!