Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire jó a nike?

Ennyire jó a nike?

Figyelt kérdés
Szóval most, hogy kitavaszodott, mindenki elkezdett a suliban rövidebben öltözködni, fiúk, lányok egyaránt, de ez ugye a meleg miatt teljesen normális. De! A lányok (5-6) a múlt héten meg ma is elkezdtek nike pro-ban járni iskolába. Nekem is van pár, de én edzésre hordok ilyet, nem iskolába! Ez egy új divat, ez normális? Engem az zavar ebben, hogy az ilyen ruhákban mindenkinek nagy lett a szája, meg menőnek hiszik magukat, miközben egyébként senkit nem érdekelnek, de ettől a ruhától hirtelen királynak, császárnak érzik magukat. Erre van szükség manapság?

ápr. 15. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Kis libák, akik szépnek hiszik magukat

Én se értem

ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Én is hordom, azért mert kényelmes.
ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Stílus..ennyi
ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
gondolom crop topot is vesznek fel hozzá, szerintem ez egy ribis magamutogató ‶stilus″. a viselkedésük pedig fokozza ezt.
ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Na pont az ilyenek miatt nem veszek, tömegcucc lett birka viselkedéssel.
ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak cipőt hordok tőlük. Kár hogy tömegcucc, de van pár kevésbén népszerű Air Max ami nekem meg pont tetszik.
ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6? Megkérlek dobsz 1-2 linket, ami szerinted nem annyira népszerű, de kényelmes? Bár tudom, az a cél, hogy ne is legyen az.:D
ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Ez szerintem nagyon jó cucc:

[link] Még senkin sem láttam. Nagyon kényelmes és letisztult. Van belőle férfi és női méretezés is.


Egy másik: [link]

Ez azért gyakoribb, de eddig csak szürkét és szürke+narancsot láttam máson. Nekem nagyon tetszik, de kényelemben a Pulse azért jobb.

ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!