Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Énnyire csúnya lennék?

Énnyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Sokan mondták hogy csúnya vagyok, úgy hogy nem kértem a Vélemény]üket. Már előtte is csúnyának éreztem magam, de ezek csak rá erősítették.


Két nagyobb gond van a testemel, az egyik az hogy nagyon dagadt vagyok. A másik pedig Hogy nagy az orrom.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mik rontják el a testem, mik a hibáim? Most kikérem a véleményetek, de csak kúltúráltan. Mondhattok rosszat, de kúltúráltan. Segítsetek.


2019. jún. 26. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy csúnya. Miért gondolod?
2019. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne viccelj :) sokan örülnének ha úgy nézhetnének ki mint te!
2019. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén, a legnagyobb problémád a súlyfelesleg. Azon pedig lehet változtatni:)) A mozgás fontos, de ha egészségesen eszel máris szállni fognak a kilók. Kerüld el a cukrot ha lehet, péksüteményből csak teljeskiörlésűt egyél. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt. Húsból a kevésbé zsírosat, lehetöleg csirkét. Üditőket ne fogyassz, ha lehet csak vizet. Ha ezt követed akkor 2-3 hét múlva már látszódni fog az eredmény. Ha még mozogsz is mellé az lenne a legjobb, pl kocogás.

Az arcod szép, kedves, mosolygós.

Az orrod nem nagy, vagy csúnya, hanem karakteres, különlegessé teszi az arcod.

Szerintem szép vagy, aki nem ezt mondja azzal pedig ne foglalkozz. Ha szeretnél bármivel kapcsolatban tanácsot, vagy csak kikérnéd a véleményemet (tényleg bármiről) nyugodtan írj!

16/L

2019. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már dolgozom az ügyön.
2019. jún. 27. 00:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem vagy csunya.
2019. jún. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 27. 10:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyáltalán csúnya.

Ezek a videókból kivágott fotók nem túl előnyösek, mert épp mozgásban vagy, emiatt fura egy két képen az arcod, stb. Fogyni elkezdhetsz,ha tisztában vagy vele, hogy van rajtad súlyfelesleg. Sport, amennyire teheted, egészséges táplálkozás. Az arcod nem csúnya, a szemeid kifejezetten szépek. Sok sikert!

24N

2019. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen, nem volt olyan képem ahol a hibáim látszódnának, így ehez a módszerhez kellet folyadnom
2019. jún. 27. 11:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, mindig olyan fotókat várok, hogy élet 250 kg felett műsorból valamelyik szereplő.

Erre átlagos testalkatú lány posztol ki képet magáról.

Gondolom más lányoktól hallottad, hogy "nagyon dagadt" vagy. Nos nem vagy nagyon dagadt, sőt én dagadtnak sem neveznélek, annyi, hogy kicsit fogynod kéne, ahogy írja valaki, puha vagy.


A két utolsó képen meg nagyon aranyos, szép arcod van.

Jó tanács, ne vágj "pofákat", ne pózolgass (tudom én is ilyen voltam), mert akkor készülhetnek nagyon előnytelen fotók. :D

2019. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a legjobb barátnőm is azt mondja hogy puha vagyok. De mindig úgy gondoltam csak azért mondja mert szeret. Ha valakit szeretsz nehezen látod még benne a rosszat.
2019. jún. 27. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!