Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Muszáj melltartót viselnem,...

Muszáj melltartót viselnem, ha kis melleim vannak?

Figyelt kérdés
Sose szeretnem se toppot, se melltartót viselni, mert kényelmetlenek. Viszont mostanában kicsit elszoktam szégyellni magam, mert megesett már velem, hogy a pólón keresztül lehetett látni a mellbimbóimat. De ez csak ilyen feszülősebb pólókban van így. Viseljek melltartót, ha egyébként nem/alig látszik a mellbimbóm?

máj. 22. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem muszáj.
máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelez rá senki.
máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

A bimbók mindenben látszanak. Lehet h otthon meg nem de amint utcan pl jon egy szellő mar rogton.

Viselj merevito nelkuli szivacsmenteset. Azok kényelmesek

máj. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
77%
Engem mióta műtötték nem szeretek melltartót hordani. Én kis topokat hordok amit a pepcoban veszek. A háta csipkés nem melegít ilyenkor se ha meleg van. Ha szűk pólót veszek fel akkor veszek ilyet alá vagy pepcos sport melltartó szerűséget. Próbáltam a mellbimbó tapaszt de nekem jobban kilátszik mintha maga a mellbimbó lenne. Bő vagy olyan póló alá ahol mintás a bimbó környékén nem veszek alá semmit mert nem látszik ki
máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
83%
Semmit sem muszàj.
máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kényelmes akkor ne hord.
máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy!

Ha zavar a bimbók átütése, használhtasz tapaszt.

máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy neked kenyelmes
máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelező.
máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A 69%-os elárulja, hogy miért lettem lepontozva, mikor a többi hasonló választ meg felpontozta? Vagy csak random nyomkodja a gombokat olvasás nélkül?
máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!