Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit veszel fel, hogy külsőleg...

Mit veszel fel, hogy külsőleg más legyél, mint mások?

Figyelt kérdés
Gondolok itt valaimlyen kapalra, más körömlakkozásra, kiegészítőkre, különc sminkre.
2010. okt. 29. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
19. sz.-i ruhákat... kalapok, kesztyűk, turnűrös szoknyák, acélmerevítéses fűzők, zsabó :)
2010. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más stílusú vagyok, mint általában a lányok/nők. :)
2010. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eltér a frizurám (nem színében, fazonjában), nem kell semmilyen plusz kiegészítő. de ha mégis, akkor nagyobb karórák (nem feltétlenül divatos, csillogós, hanem megfizethető antik), vagy karikafülbevaló. valamiért az én fejemen feltűnő a karika fülbevaló.
2010. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerű ruhákat.. Egy sima világos szürke szövet kabát, egy szűk farmer, egy csinosabb felső, plusz derékig érő hullámos hajam van.. manapság már kb. ennyi is elég hogy kitünjek a sok bőrdzsekis, tépett/festett/vasalt /pothajas, tornacipős "nagyon trendi" átlag lányoktol..
2010. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Mást, mint a többiek. Se tornacsukát, se deszkás cipőt fel nem vennék (tornacsukát TESI ÓRÁRA, sportra tervezték, nem utcára). Emellett nem hordok csőnadrágot, hosszú szövetkabátot, bőrdzsekit, nem vasalom a hajam, nem olyan 'trendi' a sapkám, se a ruháim, ja és nem lakkozom a körmöm.
2010. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legszínesebb cuccok, színes rikítós körömlakkok,színes karkötők, vagy semmilyen smink, vagy színes, és csak, azok a cuccok, amik nekem tetszenek, és nem azok, amik épp divatban vannak..
2010. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Az, hogy nem szeretem a csőnadrágokat? xP Vagy hogy nem olvadunk bele a tömegbe? Elég szánalmas.
2010. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és a különcséghez nyáron elég volt az, hogy nem hordok flipflop papucsot (meg szandált sem).

Ettől már elég különcnek tűntem, mert 100 emberből 99 flipegett-flopogott...

2010. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!