Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki nem talált még csizmát magának? Miért nem?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak, hogy még nem találtál csizmát? Pénz? Kedvtelenség? Nincs olyan, ami tetszene? Széles vádli?


Adjunk egymásnak tippeket, hogy hol érdemes megnézni...


2010. okt. 31. 12:38
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem sajnos vastagabb a vádlim az átlagnál, ennek ellenére sztem elég formásak és szépek a lábaim... De hiába, örökké csak bokacsizmát hordhatok. Mindig ugyanaz a csalódás: nem jön fel a cipzár:( Ami meg esetleg beér a vádlimon, az minden, csak 100% h nem fekete, nem elegáns, és még sarka sincs:( Én már ott tartok, hogy összekaparok annyit, és cipésszel készíttetek egyet, ami pont az én lábamra jó. Egyszeri kiadás, de az biztos, hogy 5 évig csizma!Egyébként külföldön alap, hogy szélesebb vádlira is van szép! csizma. Mondjuk látatlanba rendelni rizikós. pl.

[link]

[link]

2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én múltkor találtam egy olyan csizmát, ami felment a vádlimra, de 41-es volt, nekem meg 38-as a lábam. És barna volt.
2010. nov. 9. 16:46
 13/14 anonim válasza:

11-06 16:46-os!

Mintha magamat olvasnám, komolyan!!:-) Tökéletesen egyet értek minden szavaddal.

Amúgy találtatok már csizmát? Mert én még mindig nem, és 7végére mondják a havat...ajjaj...:-S

2010. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tegnap rendeltem egy acélbetétes baksit, ma fogják kihozni. De csizmám nem lesz, az tuti :S
2010. nov. 25. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!