Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A TAKKO az kínai? Vásároltatok...

A TAKKO az kínai? Vásároltatok már ott?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2010. nov. 16. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát manapság már minden kínai...

én nem nagyon szeretem,mert a ruhák minőségéhez képest én sokallom az árukat. pl. egy kis semmi extra fölső,amin még minta sincs,nem is kifejezetten vastag 3500 ft.

bvagy ami egy kicsit jobban néz ki,az egyből 4-5 ezer...

2010. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a Takkot, általában nem találok ott semmit magamnak. Ár-érték arányban szerintem nem éri meg, nem tartom jó minőségűnek a ruháikat, kivéve a fehérneműket, azok egész jók. Kínai boltokba is ritkán járok, de ki lehet fogni ott is néha jó dolgolat.
2010. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát... Mi nem kínai manapság? :)

Amúgy én szeretem, most is jó pulcsik vannak, 2-3 ezer forintért, viszont van, hogy tényleg elég durvák az árak. De a legtöbb ruha minősége jó, és nem is minden olyan drága. Megéri szétnézni, főleg így, karácsony környékén.

2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem tudom ti milyen takko-ban jártatok, de szerintem a legjobb bolt ár-érték szempontjából, jó cuccok és tök olcsókat is lehet találni, az általatok említett sima felsőt pl akár már 1000ft-ért, legalábbis miskolcon és debrecenben ilyen a takko
2010. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem h kb minden második ruhám ott veszem mostanában
2010. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem nem szeretem. Eddig azt hiszem egyetlen egy dolgot vettem ott, azt is csak azért mert nagyon beleszeretős volt. A minőséggel nincs gond, de az áraik nekem magasak.
2010. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ami nem kínai az elvileg hamisítvány <---legalábbis a sok "okos" ezt mondja

am télleg az elöttem szólókhoz cstlakozva manapság mi nem kínai??? még az Ausztráliából hozott plüss koala is kínai :D:D:D ez most komoly!!

2010. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Már szinte minden KÍNAI!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A nagy márkák is kínában varratják a cuccokat, mert ott a legolcsóbb a munkaerő...ja, meg indiában...szóval ilyen értelemben kínai.

Én egyébként nem nagyon szeretem a takkot, mert ritka a jó ruha, jó áron. összesen eddig egy harisnyát,és egy kardigánt vettem ott...pedig elég sűrűn járok...de öcsém pl mindig ott vásárol.

2010. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*r. Bővebben: Nagyon sz*r. Nem is tudom, hogy kire gyártják, rajtam még az S-es is lóg. Ja és persze ez is Kínai.
2010. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!