Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A TAKKO az kínai? Vásároltatok...

A TAKKO az kínai? Vásároltatok már ott?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2010. nov. 16. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Régebben sikerült kifognom egy-két tűrhető cuccot onnan, de mostanában vmi iszonyat pocsék. Ízléstelen, csicsás, kínaipiacos-gagyis vagy totál jellegtelen cuccok vannak benne, a minőségük sem túl jó, mind e mellett nagyon drágák ahhoz képest.
2010. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon vacak.
2010. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Néha-néha benézek, de alapvetően nem szoktam ott vásárolni. Maximum kiegészítőket, sálat, táskát, kesztyűt. Ha szemfüles az ember, lehet találni jó áron csinos darabokat, de alapvetően én is drágának tartom a minőségéhez képest.

20L

2010. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy fostalicska a takko. :)

A nadrágjaik úgy elvannak szabva :O Komolyan mondom, kegyetlen. Meg kezd hasonlitani a kinaira, sokszor apró részek miatt tűnik elcseszettnek egy ruha(pl felsőn egy csillivilli gagyi felirat). Van pár jó ruhájuk, de az kevés nagyon, a fehérneműk jók egyedül szerintem. :D Meg vagy 44-es méret, vagy 26-os... :S Nincs normál 36-38-as méret szinte soha. :/

2010. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hova jártok ti, de ha egyszer alkalmatok lesz rá, nézzetek be az ózdi Takko-ba.
2010. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ha sokéig vadászok akkor kifogok egy-egy jó ruhát tűrhető áron.Viszont nagyon jók a fehérneműk!:O
2010. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenki az miatt panaszkodik, hogy a legkisebb méret is lóg rajtuk. Hát.xddd Szerintem elég kicsik a ruhák, 152-es nadrágot láttam, mi ez már.xddd A másik 170-es, ami nagy rám.
2013. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!