Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem tud magassarkúban,...

Aki nem tud magassarkúban, tűsarkúban közlekedni - vagy csak trampli módon - az miért híreszteli folyamatosan azt, hogy bárki, akit ő lát tűsarokban, az bukdácsol meg ilyenek? Ennyire savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szija!

Ez biztos így van!

Igazából nem tudom miért hord az magassarkút egyeltalán aki nem bír benne menni,szánalmas,nevetséges,röhejes.....

Nem kell erőltetni ami nem megy.

2010. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
első vagyok,valószínű azért "híreszteli",mert így erősíti meg magát,hogy ő mennyire szépen jár benne.
2010. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Én - amikor először vettem nagyon magassarkú szandált-, és mentem vele (9 centis tűsarok) egy-két pasi nagyon megnézett:D

Tuti azért mert bénán mentem:S

De most már megy:)

2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom... én mindig jót szórakozok ezeken :) örülök, h vannak :D
2011. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy aki nem tud benne menni, miért veszi fel.:S

Van, aki tényleg nagyon szépen megy benne, és jól is áll neki, viszont akinek nem megy, inkább vegyen fel laposabb cipőt, abban legalább tud is menni.

Sajnos én sem tudok nagyon magasban normálisan menni, így nekem marad a kisebb sarok és a laposak.

Viszont én elismerem, ha valaki szépen tud benne menni.:)

2011. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
XD én nem tudok benne menni XD Nem vagyok irigy...de nem veszem fel, mert nem tok benne menni XD És amikor meglátok egy béna csajt aki kitöri mindjárt a lábát, akkor azt én is megszólom, hogy minek??? Én sem tudom, nem is hordom XD
2011. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkiben van irigység, és ez a tulajdonság a nőkre talán még jellemzőbb. :) És az is gyakran megesik, hogy olyan nőt szólnak meg, aki igenis nagyon szépen megy a tűsarkú cipőjében, esetenként egy olyanban, amiben a kritizáló még megállni sem tudna, nemhogy menni benne.

És ilyenkor jön a ku.vázás, meg stb... :)

Amúgy szerintem minden nő meg tudna tanulni tűsarkúban járni, ha akarna. Csak idő és kitartás kérdése - nomeg mentalitásé, mert sajna a magyar nők 80%-a nem tud nőiesen öltözködni. Vagy nincs is rá igénye, mert trampliként érzi jól magát. :) Nade ez már más fórum.

Szóval szerintem nyugodtan lehet próbálkozni, én sokkal nőiesebbnek tartom, ha valaki még nem tökéletesen megy egy tűsarkúban, de azon van, hogy idővel úgy menjen, mint aki felvesz egy balerina cipő fazonú szart, és abban kritizálja a másikat.

2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod, Morana, így a stílusod alapján szerintem téged nem azért kritizálnak, mert irigyek rád :)
2013. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Te pedig a kérdésben definiált nők közé tartozol. Megállni nem tudsz egy tűsarkúban, nem hogy nőiesen menni, de balerina cipőből osztod az észt. Szánalmas.
2013. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, én a stílusodra szóltam be, nem a járásodra, mivel arra nem is tudnék így látatlanban. Ha neked attól függ a nemi identitásod, hogy képes vagy-e lábujjhegyen tipegni kényelmetlen cipőben, a te dolgod, de attól még nem mindenki trampli, akit nem hülyít be a divat. :)
2013. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!