Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/123 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy voltál vele, nincs mitől tartanod, most mégis fosol, hogy ki minek fog elhordani? xD

A "20:23-as" meg igen sötét, ha nem esett le neki, amit írtam xD

2010. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/123 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/123 anonim válasza:
100%

jaj de nevetséges ez a helyzet, főleg szánalom xD

nem állok be a többi ember közé, hogy oltsam ezt a "lányt", megtették sokan, és igazuk van =)

de köszönöm, hogy vannak ilyen társadalmi hulladék emberek, mint a kedves kérdező, ötletet kaptam az új gimis-újsági cikkembe =)

2010. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/123 anonim ***** válasza:
64%

Csak a harmadik oldalig olvastam a válaszokat.


Szerintem egyszerre ezek közül csak egyet kellene felvenni, különben olyan leszel, mint a karácsonyfa. A műköröm gondolom állandó, tehát nem tudod leszedni. A póthaj (ha nem látszik, hogy az), rendben van. Én személy szerint magassarkú párti vagyok, szóval az oké, de CSAK akkor, ha tudsz benne járni, az kicsit égő, mikor behajlított térdekkel, előregörnyedve, a földet bámulva és kitárt karral egyensúlyozva közlekedik valaki az utcán. A szőrmekabát szerintem nem iskolába való, nem igazán praktikus és tényleg sokan irigyek lehetnek rád miatta, mert nekik nem telik rá, szóval ellenségeket szerezhetsz, ami nem biztos, hogy megéri. Hordd máshova, például színházba, hétvégén, stb.. Az arany nem az én színem, nem is szeretem, szóval nem tudok objektív maradni, de ha nagyon nagy a karika, az már ízléstelen.


Egy szó, mint száz, amit az elején mondtam: együtt túl sok. Vagy nagyon nagy fülbevaló vagy bunda, a csizma meg attól függ, azt látni kéne, hogy hogy néz ki együtt. Természetesen az is számít, hogy egyébként mit veszel fel.

2010. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/123 anonim ***** válasza:
100%

Végre elolvastam az egészet!

Szerintem már a többiek mindent elmondtak, amit lehetett.

Én csak megköszönni szeretném ezt a pár perc röhögőgörcsöt, amit okozott ez a kérdés a válaszokkal együtt.

2010. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/123 anonim ***** válasza:
100%

Képet várunk.

Mi az, hogy utána lehordják a külsődet?:D Sok oldalon át nem azt tették öcsém..?

Rakj már magadról fel egy képet, had irigykedjek már én is rád:)

2010. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/123 anonim válasza:
100%
képet !:D Az arcod kitakarhatod. Kíváncsi vagyok, hogy nézel ki ezeket felvéve.
2010. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/123 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan lány, aki azt mondja magáról, hogy bomba nő (az egyik válaszában, mikor közölte, hogy az ő pasijának bomba nője van...) az merjen már feltenni egy képet magáról. Miért irigykedjünk, ha nem is tudjuk, hogy nézel ki? Te nagyon hülye...
2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/123 anonim válasza:
100%
Az olyanokat mint te futószalagon gyártják szerintem....Van egy gyár, szőke plasztikázott pantomim figurára sminkelt ribancok számára! Sok sikert további életedhez az utcasarkon isten óvjon az AIDS-től.
2010. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/123 anonim válasza:
100%

Én sajnállak, de őszintén...

Kellemetlen lehet, hogy nincs egy olyan ember az életedben, akinek ezt a kérdést feltehetnéd. Bár gondolom próbálkoztál, csak hasonló válaszokat kaptál, hogy "együtt minden lehet, h sok", és feltételezem erre úgy is reagáltál mint itt lehurrogtad és rávágtad, h csak irígykedik. Van még néhány dolog amit meg kell tanulnod.

Az első lecke lehetne az, hogy ha valamit kérdezel, akkor érdekeljen a válasz is. És ha már itt kell ilyen "nagy horderejű" kérdéseket megvitatnod (ami szeritnem abszolút nem ide tartozik, mert ki nem szrja le), akkor azon kell elgondolkodni, hogy kik a barátaid, akik akár építő jelleggel jószándékú kritikátval válaszolják meg a kérdésedet. Ha nincs ilyen ember, akkor viszont lehet, hogy nyitni kellene embertársaid felé, mert egy idő után nagyon rossz, ha 1 barátja sincsen az embernek. Még 16 évesen is.

Egyébként úgy öltözködj, ahogy magadnak tetszel. De ha magadnak tetszenél fel sem merült volna ez a kérdés... szerintem.

2010. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!