Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
 81/123 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira nagy a szád,miért nem teszel fel képet?Vagy ehez már nem vagy olyan "nagy "
2010. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
77%

háháááá roma a pasid.

mekkora egy igénytelen vagy. Cigó pasi...fujjj

2010. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
100%

Előadod itt, hogy te vagy a nagy gazdag barbie-baba

és van egy sátoros pasid???:DD:D Ez nagyon kész. Gondolom magyar pasiknak nem kellesz, de még a cigányok közül is csak a sátorosak állnak szóba veled, hát gyönyörű lehetsz, és erre legyünk irigyek? Chh.. szánalmas.

2010. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
87%
Amikor a válaszadó azt mondta, h "leszopsz? Igen:)" (vagy valami ilyesmi, bocsánat) azt a barátodra értette, h így jöttetek össze, te nyomorult cigányqrva! Istenem, de ostoba vagy! :D Amúgy büszke lehetsz magadra, hogy egy ember egy cigánytól tanul különféle dolgokat. Na jó, te már nem vagy ember. Akkor észrevennéd, hogy neked nincs helyed a világban. Vagyis de. Majd pár év múlva kint a sarkon sok idős, szexuálisan elhanyagolt ember nagyon fog téged szeretni. :)
2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
89%

Tudom, hogy te 100%-ig cigány vagy,

Én messziről felismerem a te fajtádat.

Szánalmas kis r*banc vagy ezt mindenki tudja,

Takarodj a p*csába te rühes kis k*rva.

Ennyit erről,több időmet nem fogom pazarolni rád.Na szevasz.

2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
81%
te egy Zsici vagy :D
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
22%
Most komolyan egy 16éves lányon élitek ki magatokat?Nem semmi!Ti sem vagytok okosabbak az éppen szidott lánynál.Ha neki az tettszik akkor hordja.Én elárulom,hogy nekem szilikon a szám és a mellem,tetovált a szemöldököm(barna és van rajta szőr is),ugyan középszőke a hajam és nincs műkörmöm meg póthajam.Utálom a szolid sarkú cipőket,mert csak egyet elárulok minden nőn botrányosan áll.Vagy lapos legyen vagy minimum 10cm.De én a 15cm-es platformos cipőket részesítem előnyben.És nem hiszem,hogy prosti lennék emiatt.Nem hiszem,hogy a prostik igazi bőr cipőkbe meg csizmákba virítanak az útszélén.No de hagyjuk,ha valaki ilyesmit ír le magáról rögtön egy igénytelen nőszemély jut a többség eszébe.
2010. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj be egy képet mostmár!
2010. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
89%

Most értem a végére a kommentek olvasásában. Hát ez nagyon kééész!! :DDDD Rég röhögtem ilyen jót! :DDD

Ez a kislány nagyon szánalom. :))

És kedves kommentelők, ne húzzátok fel az agyatokat a szánalomnép legalsóbb szintjén álló, állatgyilkos szőrmebundát hordó, afrikai bolhás emberekről levágott hajat felcsatoló, 20 centis körmöt felrakó, 30 centis magassarkúban ingadozó, pic.sarázó, agyonszolizott, kihidrogénezett (hogy az a bizonyos komikus szavaival éljek: "pirított ribanc"), fekete műszemöldökű, roma pasival járó (és még erre büszke!!!) szánalmas, retkes idiótával. Az élet majd úgyis megbüntetni. Az ilyenek végzik az utcán.

2010. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van hagyjuk már abba. Valdd be hogy kamuztál és életben hagyunk :D
2010. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!