Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/123 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg legalább te mersz NŐ lenni. Nem ugy mint egyesek. a kis szürke egerekre gondolok. Soxor énis beleesem abba a hibába hogy elhanyagolom magam,nem figyelek oda magamra és akkor mindig tök irigylem azokat a nőket akik kihangsúlyozzák hogy ők nők és merik vállalni hogy szexik és kihívók. Én is most gyúrok rá hogy nőcisebb legyek,elegemvan az unalmas megjelenésből. 20/l
2010. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/123 anonim ***** válasza:
más az, amikor valaki nőies és megint más, ha valaki cigányos, és azt hiszi, hogy az a nőies.
2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/123 gyakoriválaszok_560 válasza:
27%

Arany gyűrű,fülbevaló,nyaklánc,egyéb arany ékszerek : ezeket Magyarországon nehogy viseljétek mert , akkor cigány vagy minden bizonnyal ...


Undorítóak ezek a vélemények ... meg akik leírták azok is...

Tulajdonképp akkor ha csak a cigányok viselnek arany ékszereket véleményetek szerint , akkor Én is cigány vagyok ...


A kérdező meg undorító lehet ... műköröm , műhaj ... fúj

Utálom az ilyen műnőket , a festett hajat azt még tolerálom ... de a köröm meg a haj mért nem jó eredetiben :-/


És az intézményben is biztos megvan a vélemény rólad ...

2010. dec. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!