Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás mind. A magassarkú is, a szőrme, műköröm és a póthaj is. Minek? Tök felesleges.
2010. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim ***** válasza:
32%
Nem túlzás, ha 16 évesen magassarkút húzol. Én is húztam ennyi idősen (8 cm) és szőrmés (műszőrme)kabátom is volt. Csupán csinos voltam, ennyi. Attól még nem álltam ki az útra, és 22 évesen szexeltem először.
2010. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
100%
Jó, utolsó, de gondolom, póthajad, műkörmöd, meg jó kis cigány barátod azért nem volt mellé xD
2010. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
100%

Leírnám én milyen vagyok hozzád képest (vagyis mitől lesz nőies, csinos és egyben szexi is egy nő), de önfényezésnek tűnne. A lényeg, hogy a külsőd mellé társuljon intelligencia, tanulj és olvass sokat (ne csak Cosmot :D), legyél művelt. Akkor bármilyen stílust megengedhetsz magadnak mert ha valaki hozzád szól, nem fogsz leégni és rájön, hogy a túlzottan szexi külső normális, okos és kedves embert takar.

Az a lényeg, szerintem!

Az emberek úgyis ítélkeznek egymás felett, nem felelhetsz meg mindenkinek, sőt, nem is kell. Soha nem leszel elég jó és soha nem lesz tökéletes, mindenkinek tetsző külsőd, de ha buta vagy, unintelligens, azt tényleg meg lehet vetni.

Konklúzió: öltözködj úgy, ahogy neked tetszik de ha bárki szóba elegyedik veled mutasd meg, hogy magas az IQ szinted és kedves vagy, amit csak úgy tudsz elérni, ha tanulsz és fejleszted magad.


(Megjegyezném, hogy én is a csinosabb kategóriába tartozom, habár nincs póthajam, a sajátom derékig ér és szőke, nem szolizok de sminkelek nap mint nap stb., stb., emellett joghallgató vagyok és évfolyamelsőként végeztem a líceumot. Szóval nem a külső mondja meg, hogy ki is vagy valójában!)


19L

2010. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 anonim ***** válasza:
100%
Remélem rájöttél, hogy igazunk van és változtatsz a stílusodon meg a modorodon.
2010. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/123 anonim válasza:
87%
Emberek nőljetek már fel... akkora kamu kérdés mint a huzat... ez megint valami kutatásosa vacak lesz... az előző 10 oldal hozzászólásai akármennyire is szídták mind 100% hasznosak... ti ezt komolyan elhiszitek???
2010. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
6%

Én is 16 vagyok mindig van műkörmöm mert tetszik póthajra nincs szükségem van nekem is

Szal én is ku.rvásan nézek ki mert: Van műkörmöm hordok magassarkút nem a nagy magas kicsi sraka van festem magam nem nagyon,hanem csak egy kicsit! Egyáltalánul nem vagy riba.ncos!! Nézzetek már meg egy 12-13 éves lányt basz.nának össze vissza festik magukat annyi vakolat van rajtuk hogy a falon nincsen annyi hagyjuk máár

Egyáltalán nem vagy ciki meg stb..blabla :DD

Ne kérd ki másvéleményét ha neked tetszik akkor jóó:);)És a fülbevaló nem k.urvás meg cigányos mert még vénasszonyok is hordják meg ilyen 10 évesek szal lényegtelen:DD

2010. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:23

Ne haragudj, megtanulnál fogalmazni? Mert egy olyan mondatod sincs, amiben ne lenne valami hiba, így számomra monológod teljesen értelmezhetetlen.

2010. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 A kérdező kommentje:

Ne szólj be neki,hogy hogy ír mert ő megmondta az igazat:D

ÉS éljenek az ilyen csajok mint mi:D

2010. nov. 23. 20:44
 100/123 anonim ***** válasza:
10%

ma 20:25

Képzeld megtanultam.:D

Nem tudom miért basztatjátok ha neki ez a stíulsa akkor legyen!!

Kitérdekel,hogy neked tetszik-e az irásom vagy nem???:O:DD

Úgy írok ahogy akarok!!;) Dumálj másnak légyszives ne nekem!!

Kérdező ha a pasidnak és magadnak megfelesz,akkor szard le más véleményét:)

2010. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!