Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túlzás egy 16 éves lánynál...

Nem túlzás egy 16 éves lánynál az ha szőrme kabátot és nagy arany karika fülbevalót, NAGYON magassarkú csizmát hord?

Figyelt kérdés
Van póthajam és műkörmöm is.A szőrme kabát az sztetek túlzás suliba??
2010. nov. 23. 16:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 A kérdező kommentje:

Nagyon unatkozol?

Szerinted én kiváncsi vagyok rád?ne irkálj mert ...:@

2010. nov. 23. 17:42
 42/123 anonim ***** válasza:
100%

Ja gondolom ezek mellé még retkes négerre szolizott bőröd is van, platinaszőke hajjal és tetovált fekete szemöldökkel...nyertem? :D


nem nyertél:)


szoliba járok és platina szőke a hajam,viszont nem tetovált a szemöldököm (még)



Azért ugye tudod, hogy téged nem az eszedért szeretnek.

2010. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
100%

Nem biankának hívnak véletlen? Mert a leírtak alapján akár lehetnél az a csaj is....

Már kb. 2 hete azzal zaklat a csaj, hogy d_gjam meg, de nekem az ilyen nők még egy menetre se kellenek. 18/F

2010. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 A kérdező kommentje:
Enid a nevem.
2010. nov. 23. 17:46
 45/123 anonim ***** válasza:
100%
Az meg milyen név?
2010. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
89%

unalmas barna jajj kislány a divat a BARNA olvasd csak el

[link]

amig a szökéket csak a hülyeséget párositják.

hát teis bebizonyitottad hogy abba csoportba tartozol. na szevasz szerintem legközelebb akkor irj erre az oldalra ha felnöttél.

2010. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
100%

Én válaszolok a kérdésedre (mert sokan eltekintettek ettől): hordj szőrmebundát. Legyen póthajad. Legyen tetovált szemöldököd és műkörmöd. Járj 12cm-es sarkú cipőben.

Hogy az emberek már távolról rájöjjenek, hogy te csak egy buta liba vagy, aki annyira sötét, hogy észre sem veszi, ha oltják, inkább mindenféle hülyeségeket kitalál (irigyek vagyunk), hogy leplezze nyomorát (már ha erre képes vagy). Az egyik válaszoló ügyesen kitalálta, hogy nézel ki (szőke haj, stb) erre te azt írtad, h nem nyert, mert tetovált szemöldököd még nincs. Na, ez volt az a pillanat, amikor majdnem leestem a székről, annyira kiröhögtelek. Látod? Hiába vagy gazdag, szép (igaz, csöppet mű) így is vannak, voltak és lesznek is emberek, akik kiröhögnek. És nem irigységből, ó, de jó lenne neked, ha azért. De nem. Azért, mert ostoba vagy. Ez a kőkemény igazság. És ha te velem jönnél szemben az utcán és te, egy ilyen ostoba lény kinevetne, akkor levenném a saját lábamról az egészséges méretű tűsarkúmat, és a sarkával ingyen rávésném az orcádra azt a szemöldököt. "ennyike"

2010. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim válasza:
100%
Cica, 35 kommentelőből egy sem állt melléd. Nem tűnik fel hogy mindenki hülyének néz?:)
2010. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
100%

Egy ostoba kis 16 éves seggdugasz vagy,aki nem veszi észre magát.

Nem azzal vagy nagy h ilyeneket hordasz,hanem hogy van eszed (ami nincs)

Azon se csodálkoznék,ha egy retkes cigó lennél aki csak tagadja.

Amugymeg szokj hozzá a negatív kritikákhoz is,mert fogsz kapni bőven.

Nem csak rólad szól a világ.

Kis taknyos kivakarózott gazdag ribancka.

Anyádék büszkék lehetnek rád....ők se okosabbak nálad.

-________________________________-

MAJOM RINGYÓ

2010. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!