Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a hamis LV mánia?

Mi ez a hamis LV mánia?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valaki hamis LV táskát vesz, de az utcán már vagy 5 embert leszólítottam, honnan vette a Louis Vuitton táskáját (1értelműen hamisat) és mindenki ezt válaszolta:

"Külföldről!" "Olaszorzágból!" "Kaptam!" Könyörgöm, kit akartak becsapni? Ha én vennék egy hamisat, mert tetszik a design, megmondanám másnak, hogy hamis -.-


2010. dec. 18. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát én ezt nem is ismerem, de én is szoktam ilyet csinálni

ha van egy pólóm ami jól néz ki és a kínaiban vettem és megkérdezik, hogy honnan van (olaszország kivételével) ugyan ezeket mondom

2010. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Tyűűűű ez tényleg felháborító, hallatlan. remélem ettől még tudok majd aludni.
2010. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

nyugi kérdező nem vagy hülye:)

akik ezeket hordják mind buta libák, akik menőzni szeretnének vele, mert nincs annyi eszük, hogy felfogják, hogy mindenki felismeri mérföldekről, hogy a gagyi tucat plázacuccai mellé egész biztosan nincs pénze luis vuitton táskára, mert ugyebár ott a pénztárca kezdődik 100.000-nél :) Szerintem siralmas, inkább vennének valami olcsóbb, megfizethetőbb márkájút, vagy simán egy márkátlant, mint egy luxus-hamisítványt, azért, hogy aztán pózoljanak vele:)

És pont ezért nem is vallják be, mert szégyellik, és próbálják bemesélni másoknak, hogy mivel kapták/külföldről rendelték, ezért eredeti.

egyébként mi a húgommal meg a barátnőimmel mindig kinevetjük az ilyeneket, meg hangosan megjegyezzük, hogy "nézd már! hamis luivuttonja van! :D). Aztán persze igyekeznek hamar eltakarodni az ilyenek a helyszínről :D Tegnap pl. csak a mozizás miatt tettem be a lábam 1plázába (egyébként nem gyakran járok ilyen helyekre) és a moziig befelé majd kifelé csak 3 példányt sikerült megpillantanom hamis tatyókkal. Hát röhejes.

2010. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem feltétlenül zavar, inkább csak nevetségesnek tartom.Arról már nem is beszélve, hogyha lenne annyi pénzem hogy vegyek egy ilyen márkás táskát, akkor egy olyat választanék , ami nincs óriási betűkkel telenyomtatva a márkanévvel.Az annyira kamu szagú.Mennyivel "szebb" az, amikor csak véletlenül bukkan elő egy pici márkajelzés..De hát mit mondjak, az ízlést és a stilust nem lehet tanulni, azzal születni kell.
2010. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, nekem se ez a fő problémám, csak kérdeztem. Köszi az utóbbi 2 nek :)
2010. dec. 18. 18:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom én mit mondanák ha egy idegen leszólít...Lehet én is hazudnék.
2010. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nápolyban voltam egy hónapja. ott boldog-boldogtalan hamis LV-vel mászkált. komolyan, egy 200 m-es útszakaszon 10 jött velem szembe. mondjuk minden sarkon árulják a hamis LV, Gucci, Fendi, stb. táskákat.

egyébként én is vettem egy hamis LV-t egy éve, de hordtam kb. 3x, és a második alkalomnál rájöttem, ez überciki. ötezer forintomba fájt, kidobtam gyakorlatilag az ablakon, de mindenki a saját kárán tanul. azóta inkább járok noname táskákkal vagy H&M, Mango, stb, de nem égetem a fejemet a hamissal.

2010. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:D Volt, akitől a suliban kérdeztem. De egyébként hozzám is oda szoktak jönni, főleg a csizmámat kérdezik :) Egyébként persze, egy idegennel bizalmatlan vagyok én is, de ha pl. látom, hogy egy velem egykorú lány jön oda, nem ijedek meg.
2010. dec. 18. 18:21
 9/17 A kérdező kommentje:
Wow :) Jó az utolsó sztorija :D
2010. dec. 18. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

18:17 vagyok.

azt elfelejtettem hozzátenni, hogy Nápolyban láttam egy csöves nőt, akinek szintén hamis LV táskája volt. kicsit sem fulladoztam a röhögéstől, ááááá nem!:D

2010. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!