Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fűző sztetek valóban...

Ez a fűző sztetek valóban acélmerevítős?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 19. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
XDD Dehogy is. Maga az acélmerevítés drágább egy mell feletti fűzőbe, kb. 10.000 ft!!! És akkor még nem beszéltünk az anyagköltségről és a varrónő órabéréről. Ez egy gagyi, kínai, műanyagos átverés.
2010. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem orvosi fuzo, nem tesznek bele acelmerevitest... vagy 15 fuzom van, felsoruha meg fehernemu is van 1-2, de mindegyikben muanyag van/volt.

Egyebkent en ki szoktam szedegetni, ha mar nem tudom kiegyengetni teljesen egyenesre. Velemenyem szerint nem lesz csunyabb tole, sot, nekem pl jobban is all, ha nem egy csobe vagyok belehuzva.

2010. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogynem tesznek igazi fűzőbe is, akkor is, ha nem orvosi. Vannak ám VALÓDI fűzők is, nem csak gagyi utánzatok. De azok 20-nál kezdődnek.,...mondjuk ha belegondolunk az anyagárba, ez nem is olyan sok.

Ha valakit érdekel, akkor pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem meg 6 acélmerevítős van, szóval ez nem nagy érv, hogy 15 van és mind műanyag... (egyébként 2 hónap alatt 5 centit karcsúsodott a derekam, bár nem hordtam állandóan, de azért elég sokat:))
2010. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!