Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok is szoktak menőzni a...

Lányok is szoktak menőzni a ruháikkal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
kinek a ruháival szoktam menőzni? XD
2010. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MICSODA?
2010. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőt, ők szoktak jobban.
2010. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismertem egy olyan lányt, akinek ha megdicsérted valamelyik ruháját, rögtön mondta hozzá, hogy hol vette..:D Sőt most jut eszembe egyik volt osztálytársam meg mindig azt játszotta el, hogy ha valaki megdicsérte valamijét, pl hogy jó a pólód, csak annyit mondott rá, hogy tudom..

Szóval igen, sok lányban ez benne van. :D

2010. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a menőzés mindkét nemnél nagyon gáz és gyerekes is. Én az ilyen kérdéseknél mindig egy kissé lúzer, de nagyon kinyalt srácot képzelek magam elé...


Mi ezzel hülyéskedni szoktunk a barátnőimmel, hogyha valaki megdícséri a másik ruháját, akkor vagy olyasmit válaszolunk, hogy "tényleg tetszik, mert most turiztam", vagy pedig olyasmit, hogy "akkor jó, mert krvadrága volt". Persze ezeken röhögünk, mert csak vicc mindkét szélsőség...

2010. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a lányok jobban szoktak XD
2010. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!