Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti kur***-nak találjátok...

Fiúk, ti kur***-nak találjátok a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írtam, de máshova nem tudtam. Amúgy a lányokat is kérdeném, csak a lányok többsége kur***-nak találja :D.
2010. dec. 27. 22:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem k.rvás, csak egyszerűen nem tetszik.
2010. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

én nemrég fedeztem fel magamnak a cicanadrágot (tudom...fáziskésés :D), és IMÁDOM! olyan jó meleg, kényelmes, és nagyon szép összeállításokat lehet vele kreálni, felüdülés az uncsi farmer után.


20L

2010. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%

ha csak cicanaci meg egy rövid kis póló, akkor nem is kicsit kurv*s.

de ha cicanacira szoknya vagy rövidnaci van véve, akkor csini. vagy ha ilyen hosszabbított póló. de nem csak annyival hosszabbítva, hogy épphogy eltakarja a s*ggét

2010. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Én még nem hallottam olyat, hogy k*rvásnak találná valaki. Nyilván megvan, hogy mi nem illik hozzá, de én pl. kifejezetten szeretem a kisruhákat, de télen nem veszek harisnyát, mert hideg, cicanadrág sokkal kényelmesebb.
2010. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekem nagyon is,hogy tetszik! Szerintem,ha egy nőnek jó alakja van,gyönyörűen kiemeli a szépségét! Egy magassarkúval,mindent visz. Szerintem sem kurwás,inkább az ilyen szedett- vedett,össze vissza ruhák a kurwásak. Azokon a lányokon mutat úgy,akik nem tudnak megfelelően viselni egy ilyen darabot!

Egy stilyst tanuló.

2010. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Dymo ***** válasza:
80%
k*rva dögösnek *_*
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan ruhával veszi fel valaki, ami eltakarja a fenekét, akkor oké, attól függetlenül, hogy tetszik-e vagy nem. De néhányan képesek nadrágként hordani, rövid pólóval. Na az nem csak hogy kur.vás, de undorító is, főleg, hogy a legtöbb lánynak, aki így hordja, nincs is hozzá alakja.
2010. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:36

Ez lennék én,és annyit szeretnék még hozzáfűzni,hogy akkor a legízléstelenebb ez a viselet,hogy ha egy olyan pólóval,pulóverel van összeállítva,amely a derékgumi felett ér véget. Ha a fenenkét nem takarja,akkor is lehet dögös,az anyagától függően a lényeg az,hogy elől takarjon.

2010. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

"Egy stilyst tanuló."


ezen besírtam :DDDDDDD

2010. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésekből leszűrbe meg az én véleményem is az, hogy attól függ, hogy k.rvás vagy sem, hogy hogyan viseljük :D

egy sima farmerra is lehet azt mondani, hogy k.rvás valakin :D ha pl kilátszik a fél segge vagy mit tudom én :D

2010. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!