Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti kur***-nak találjátok...

Fiúk, ti kur***-nak találjátok a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írtam, de máshova nem tudtam. Amúgy a lányokat is kérdeném, csak a lányok többsége kur***-nak találja :D.
2010. dec. 27. 22:27
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
xDDD Ezen jót nevettem utolsó előtti :D
2010. dec. 27. 23:36
 32/34 anonim ***** válasza:
64%

látom itt mindenki teljesen ellenzi a cicanadrág+ rövid(ebb) felső kombót.

hát akkor itt egy lány az ellentáborból: a cicanadrág egy nadrág. nem harisnya. sztem jól tud kinézni egy rövidebb felsővel is, persze nem a vékony ami tulajdonképpen nem is cicanadrág, hanem lábfej nélküli harisnya. én felveszem rövidebb felsővel is, és soha egy rossz szót nem szólt senki, de még csak csúnyán vagy rosszallóan se néztek rám. és senki sem kezelt k*rvaként. persze más kérdés amikor elefánt lányok a Brazília méretű feneküket mutogatják a világnak.. azt undorítónak tartom.

21/L

2010. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkoriban Peggy Bundy is jónak számított biztosan a cicanaci-rövidfelső kombóban :DDDD

Amúgy utolsó, szerintem csak nem vetted észre a rosszalló pillantásokat, meg a nevetéstől fuldokló embereket. Legalábbis én sok ilyet látok, ha egy leányzó egy szál cicanaci-rövidfelső párosításban vonszolja fel magát pl. a villamosra. Persze ilyenkor tüntetőleg elkezdenek kifele bámulni az ablakon, hogy ne lássák, ahogy bámulják őket az emberek, némelyik meg betudja annak, hogy a lányok mind irigyek, az összes férfi meg ráizgult, azért bámulja úgy :D

2010. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
75%

23:57

Peggy :DDD

Amúgy ez, hogy az összes férfi ráizgult... Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem halál primitív az a férfi, aki képes álló f@sszal "szaladgálni", csak azért, mert meglát egy nőt cicanaciban, kivágott felsőben, magassarkúban, ilyesmi nőcis cuccokban.

Utána ezek sorban állnak recskázni a budiban.

Önuralom, emberek, önuralom, nem vagyunk állatok. Én azért sem akarok így öltözködni, mert félnék, hogy egy tőlem 30 évvel idősebb pasi rólam fantáziálgat, hát milyen undorító már.

Meg bírom azokat, akik felveszik ezeket a kirívó ruhadarabokat, aztán meg fel vannak háborodva, hogy megnézik őket az utcán, és füttyögnek, meg dudálnak utánuk a szatírok.

Nem is értem az ilyen neurotikus intenzitású embereket.

2010. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!