Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti kur***-nak találjátok...

Fiúk, ti kur***-nak találjátok a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írtam, de máshova nem tudtam. Amúgy a lányokat is kérdeném, csak a lányok többsége kur***-nak találja :D.
2010. dec. 27. 22:27
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Mert én már mentem cicanadrágban buliba(most is abba készülök menni szilveszteri buliba) de természetesen jóval a fenék alatti, hosszított pólóval. Sok fiú megdicsérte,hogy nagyon jól áll :S(ezt nem villogásnak akartam,csak, hogy nem néztem ki benne botrányosan sz*rul :D) Pár lány, pedig furcsán méregetett és susmogott a hátam mögött.....Ezért is kérdeztem.

2010. dec. 27. 22:46
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

irigyseeek :D

de ha esetleg tényleg "k.rvásan" néznél ki akkor is kit érdekel?xD Amíg nem viselkedsz úgy?:D...Ne hogy már más szabja meg hogy hogy öltözködj^^:D Bár én nem szoktam cicanacit vagy hasonló holmikat hordani :$:D

2010. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
55%

Az előbbi 22:43-as válaszoló. Mi ebben a vices? Divat-stílustervező képzésekre járok,s úgy tervezem a jövőmet,hogy stilyst leszek,de lehet,hogy még a szó fogalmával sem vagy tisztában,és ezt tartod humorosnak....

23L

2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Dymo ***** válasza:
46%
nyugodtan viseld,az összes csinos lánynak kötelezővé kéne tenni a miniszoknya mellett :))
2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó:

Te hülye vagy. Jó hogy nem mondod meg, mit viseljenek a lányok.

Ja hoppá. Pont azt teszed?

Te is csak a farkad után mész.

2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:53: egyetértek..:D ismerek sok olyan hibátlan alakú csinos lányt aki kifejezetten utálja a miniszoknyát és az összes szoknyát :O:D
2010. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Dymo ***** válasza:
62%
én csak tanácsot adtam :( azért nem kell leszedni a fejemet,mert nem azt az undorító basa nadrágot akarom látni a csajokon :P
2010. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
57%

Kedves STYLIST tanuló!


Azt tartom rohadt viccesnek, hogy ilyen fontos dolgot tanulsz, de leírni nem tudod a leendő szakmád (ahogy te írod: a jövőd) nevét.


De igazad van, inkább sírnom kéne.

2010. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

szerintem lassan már nem is lehet sok cicanadrág és egyéb nadrág közt különbséget tenni. már nadrágokból sőt farmerokból is a totál szűk fazon a divat amit egyértelműen felvehetnek rövidebb felsővel is. most vettem egy nadrágot ami fekete pamut de vannak varrások, díszítések rajta és jó vastag, egyáltalán nem átlátszó. már én is elbizonytalanodtam, hogy ez most a cicanadrág kategória e, amit hosszú felsővel lenne jobb felvenni vagy tekinthetem e rendes nadrágnak :)

bár eleinte én is durvának tartottam, mára már teljesen megszoktam, sőt tetszik is. :)

2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Na, jól van :D Vicces dolgok történnek itt :D Akkor szerintem fel merek venni cicanadrágot, de ha nagyon hideg lesz, maradok a farmernél, abban is nézhet ki jól egy lány...Nem? :D
2010. dec. 27. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!