Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen embereknek honnan...

Az ilyen embereknek honnan van ennyi önbizalmuk? (LINK)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 28. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
en nem tudom,de ez a lany szerintem nem csunya. en ismerek egy par lanyt aki sovany megis ugy nez ki mint aki benez. es a fontos a kisugarzas is...nem azt mondom hogy ez a lany gyonyoru,de szerintem sok fiu lefekudne vele mert olyan kis disznocska...es ezt a fiuk szeretik.
2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
inkább tetszik egy ilyen csaj aki nem a legszebb de legalább elfogadja magát ahogy van , mint egy átlagos/szép lány akit meg évekig kell győzködni hogy nem nem túl nagy a segged , szép vagy te is tudod stb
2010. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
hát a pénzből
2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyi, szerintem ez sem cikibb mint az, ha valaki a pálcika lábaira legginget húz és hozzá meg rövid (derékig érő) felsőt. Vagy ha nulla mellel valaki mellkidobós fazonú felsőt vezs fel. Tőlük miért nem kérdezi meg senki, hogy honnan van akkor önbizalmuk? Mert legalább annyira röhejes mint a lány a belinkelt képen. Jah, nem vagyok kövér (158 cm, 48 kg) mielőtt valaki azt hinné a válaszom miatt...
2010. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem attól nő egy nő, hogy sok a konkurenciája, hanem attól, hogy kedves, aranyos, NŐIES gondolkodású. Nincsenek problémái az önbizalommal, csak magukat adják. Ettől lesznek nők. és ha már nőnek érzik magukat, meg is merik mutatni. az más dolog, hogy nekünk ez nem tetszik.
2011. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!