Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj...

Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj a ruha alá nem húz fel bugyit és melltartót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

uramisten attól még hogy nem veszek melltartót, attól még nem látszik át a mellbimbóm!! és nem mutogatom magam egyáltalán. többnyire meg se tudnád állapítani hogy nincs rajtam.

második válaszoló voltam.

2011. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%
Hehe biztos minden lány ezt hiszi. Mégis szoktam rajtatok röhögni, hogy mennyire igénytelen :D
2011. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
hát lányok nem veszik észre hogy nincs rajtam melltartó. amúgy meg ki nem szarja le hogy "divat" melltartót hordani.. csak azért hord mindenki. régen senki sem hordott és a hónalját sem borotválta mert az volt a divat...
2011. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
31%

Ezt még nem hallottam, hogy "divat" a melltartóhordás :D

Személy szerint azért hordok, hogy ne lógjon a későbbiekben, és ne látszódjon a mellbimbóm.


De régen a hónaljukat se borotválták - amúgy te barlangban élsz? Nagyon régen házak sem voltak ám... Meg internet sem.

2011. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát igen, régen nem hordtak melltartót, de régen nem is mosakodtak minden nap, sőt, nem is borotválkoztak sehol, fogat se sűrűn mostak azért 200 éve, meg csak fehérneműt váltott az átlagember minden nap, jobb esetben, ruhát meg hetente. Szóval nyugodtan lehet ezekre a szokásokra hivatkozni, attól vagyunk emberek, hogy fejlődünk.

Hozzáteszem, úgy kb. 90-100 évvel ezelőttig, a melltartó megjelenéséig a nők fűzőt hordtak minden nap, hogy formát adjon a melleiknek (is), alatta/fölötte pedig több réteg ruha volt, így nem látszott át a mellbimbójuk sem...

Szóval manapság igen is igénytelen, ahogy a melltartó nélkül lógó melleiket mutogatják egyesek, és feltételezik, hogy nem vesszük észre, hogy nincs rajtuk - de észrevesszük...

2011. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Azért hordok melltartót, hogy legyen mellem, nélküle igen lapos lennék, és a bimbók is látszódnának, meg egyébként is. Otthon nem hordok, de utcára nélküle nem lépek ki. És engem zavar más melltartótlansága, főleg mert lány létemre, le se tudom venni róla a szemem, és hát az elég idegesítő.

Bugyit pedig csak olyankor nem szoktak venni a nők, ha akcióra készülnek, és fel akarják izgatni a pasijukat.

A barátomat nem zavarná, ha melltartó nélkül lennék, de engem igen.

2011. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
NANÁ!!! ;D
2011. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem!
2011. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
44%

még csak keresni sem kellett, mai teljesen új poszt. ha te is fel szeretnél kerülni akkor csak le a bugyit :)


[link]

2011. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem igénytelen. Mármint mutogassa a párjának a melleit, de ne a nagyvilágnak. Olcsó lotyós, tróger hatást kelt. Főleg, ha áttetszik a mellbimbója pl..."


Ezt csakis egy irigy lógómellű írhatta! :-))

Inkább a mellbimbó alakja domborodjon ki, mint hogy a melltartó összes szabása/pántja/léte üssön át egy pólón! Főleg az gusztustalan, amikor nagymellű nőknek nem fér bele a melltartóba a cucc, és a melleközepe táján, ahol vége a melltartónak, ott van egy mélyedés, majd fölötte újra kitüremkedik a cucc.... :-))

2011. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!