Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj...

Fiúk! Ti birjátok ha egy csaj a ruha alá nem húz fel bugyit és melltartót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%

Nem lóg a mellem, ugyanis 22 éves vagyok és mindössze 75/B-s mellmérettel rendelkezem, ami elég nehezen tudna lógni egyáltalán:D

Azért írtam, mert többségében csak olyanok nem hordanak melltartót, akiknek nagy, lógós mellük van, és még büszkék is rá...És nem, ne a mellbimbó látsszon ki inkább, mint a melltartó vonala, ugyanis a mellbimbód a párocskádra tartozik és nem a világra. Lehetnél ennyire igényes, hogy nem teszed így közszemlére magad...

Egyébként nem tudom feltűnt-e, hogy egyedül te kampányolsz itt a melltartónélküliség mellett, úgyhogy ennek nem sok értelme van.

2011. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%

kedves utolsó! még csak azt sem veszed észre, hogy az előtted lévő választ nem én írtam, hanem valaki más... mellesleg nem kampányolok a melltartó nélküliség mellett, csupán leírom a véleményem. sőt mi több, képzeld el: az én mellem nagyobb a tiédnél és nem lóg, kicsit sem.

jah és még üzenném annak aki azt mondta h a melltartó előtt fűzőt hordtak, az kérdezzen meg egy 50-60 éves embert, hogy amikor ő volt fiatal, akkor az volt a "ciki", aki melltartót hordott.

részemről a vita lezárva.

mellesleg nem értem mért kellett így nekem esni, én egyszerűen leírtam a véleményem, ti meg lek*rváztatok, holott nem is ismertek...

2011. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%

ki szólt hozzád személyesen utolsó?

szerintem senki :) megállapítottuk (vagy 5en egybehangzóan, eddig egy fiú se vélekedett másképp), hogy melltartót nem hordani szajhás, igénytelen lotyó dolog. ha ezt te személyes sérelemnek vetted akkor .. most kérjek elnézést? :)

2011. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%

Senki nem mondta, hogy te írtál előttem, de gyanítom, hogy az első oldalon kampányoló 80%-os is te vagy:)

Egyébként édesanyám 49 éves, és épp most kérdeztem meg a kedvedért: az ő fiatalkorában is gáz volt a melltartónélküliség...(pedig falun nőtt fel). Azt mondta, hogyha melltartót nem is, de legalább valamiféle toppot hordtak a ruha alatt a lányok.

Azzal meg egyetértek, hogy magára a jelenségre állítottuk, hogy lotyós - ha te ez alapján k.rvának titulálod magad, az már nem az én problémám.

2011. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%

imádom ha nem hord egy fiatal lány vagy nő melltartót (de ez is a trend) a kis melleke is imádom így látni (nem kell szégyellni ami van. ha egészséges akkor több fiúnak tetszik mint gondolnátok)

bugyit meg max a kis fekete és hasonlók alá ne vegyen

2011. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
A kisboltba ahol melózok elég sokszor jönnek le nők otthoni cuccban, melltartó nélkül. És mit ne mondjak, elég izgató tud lenni. De ha szórakozóhelyen vagy máshol látok egy szépen felöltözött csajt akinek átüt a mellbimbója, arról azt gondolom, h ezzel akarja felhívni a figyelmet magára, és bizony kicsit k*rvás dolog.
2011. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
68%

Amelyik lány nincs elhízva, kicsi cicijei nem lógnak, annak teljesen hülyeség ekkora kánikulában melltartót hordania. Minek, ha nem is kell semmit tartania. Sokkal jobban áll egy felső anélkül, mégha néha kidudorodnak is a mellbimbók.

Lényeg, hogy ne legyen átlátszó anyagból a felső.


Sokkal szebb látvány egy melltartó nélküli kismellű nő, mint akin látszik, hogy bizony kell ám dolgoznia annak a melltartónak, hogy ne lógjon a súlyos tartalma...

Meg az is csúnya, ha bevágódik a melltartó a nő vállába, hátába, megfelezi mindkét mellét... Főleg a kövér lányokon csúnya, sehogyan sem tudják takarni, se a melltartót, se a hatalmas melleket.


Bugyi hiánya az viszont betegség.

2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!