Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljátok a legfőbb...

Hol vásároljátok a legfőbb darabjaitokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. farmerre, cipőre, amik tartós darabok...

És mennyi a max összeg amit pl. egy farmerre eddig kiadtatok?


2011. febr. 18. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
farmert Thomasban szoktam, 9-10 körül van. Ennél lényegesen többet nem adnék érte.
2011. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Farmerjaimat csak a Gas-ban veszem 22-30ezerért.Összesen 11db farmerem van.Cipő változó,ha elegánsat akarok felvenni akkor Tamaris,ha sportosabb akkor Nike,Caterpillar.A legolcsóbb cipőim 20ezer-től kezdődnek.Mivel jóminőségű cuccokat hordok,igen tartósak..de van olyan nike cipőm ami 3ugyan az a modell,csak különböző színűek,ezeket felváltva hordóm,így is tartósabbak lesznek,hisz nem járok évekig 1 cipőben.
2011. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

HÁDA turkálók, Teszvesz.hu

HÁDÁ-ban még olyan farmereket lehet kapni, amiben van anyag, nem ilyen vékony vackokat, mint amilyeneket e divatboltok árulnak. Ha kilós HÁDÁba mész egy farmer 1000 és 2000 Ft körül lesz, sőt, sok az olyan, ami címkés! És frankót ott van rajta, hogy eredeti ára 20 font!

Cipő... Szintén... Mivel a turiban nagyon sok a jó minőségű bőrcipő, így én (már) semmit nem veszek rendes cipőboltban. Turiban 700 Ft-ért vettem BŐR balerinacipőt! :D

A teszvesz.hu meg az egyik legjobb dolog a világon! *-*

2011. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 elodka ***** válasza:

Mindent a NewYorkerben veszek kivéve a cipőtt.

Farmereim 11-12ezer forintba kerültek és elég jól bírják! 5db farmerem van.

Az egyik keddvenc cipőm adidas és a Players roomban vettem budapesten 18.000ft.-ért

és a kedvenc cipőm amit imádok 30.000-volt ez egy DC cipő és nagyon jól bírja! ezt rendeltem t offlnie shopróól .D

2011. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

nagyon sok farmerom van. (20tól több), és mivel sok van, annyira nem érdekel a minősége, így is kibír 4évet egy. Volt egy butik ahol dolgoztam, onnan is van 3-4ekörül voltak, aztán húgomtól is örököltem párat, Orsayban dolgoztam onnan 800-ft-os farmerjaim vannak, meg egy 1300ért. Régen volt egy Thomas farmerom, vagy 10éve, 6-7ezerbe került. Cipő: nehéz rám találni, ezért van kínaiból pár, 3évig bírják, a Deichmannból ott 8000ft volt a legdrágább, és nemrég vettem a Tesco-ból egyet, (1200ft-ért) illetve van a Newyorkerből egy pár. Úgy vagyok vele, hogy veszek sokat de olcsóbban mint keveset drágán, mert nem fogom annyira elhasználni, illetve azért ezeket is meglehet unni.

26/l

2011. febr. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
farmert Bershka Pull an Bear Springfield Gas 10-20ezer között cipő converse amit ausztriába vettem 1,5éve van meg és nagyon jó puma és devergo van még ami jólbirja.
2011. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
én minden ruhadarabomat zaraban, stradivariusban, esetleg bershkabna veszem. sminkcuccokat meg ilyesmiket meg müllet.
2011. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
mármint müller:)
2011. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ebay - nadrág (nem farmer), szoknyák, pulcsik, különlegesebb felsők, topok

kínaiban, piacon - egyszerűbb pólók, farmer (max 5000 ft)

turiban is sok jó cuccot lehet találni.

a cipőimet változó... ha van elképzelésem hogy milyet szeretnék megnézem a neten külföldi oldalakon hogy mennyibe kerül, aztán boltokat végigjárom és ahol olcsóbb ott veszem/rendelem

2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát gratulálok annak aki az alapdarabjait tukálóba veszi
2011. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!