Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljátok a legfőbb...

Hol vásároljátok a legfőbb darabjaitokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. farmerre, cipőre, amik tartós darabok...

És mennyi a max összeg amit pl. egy farmerre eddig kiadtatok?


2011. febr. 18. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
úristen na ezt magyarázom... rohadtul nem "menő" már egy jo ideje se a p.csanadrág se az arasznyi szoknya! pont a magasderekú nadrágok és a térszoknyák a divatosak. erről beszélek h gőzöd nincs rola. fu tanultál marketinget akkor már mindent tudsz a divatvilágrol, persze. hagyjuk máár... minden második karon tanul az ember maretinget. lol.
2011. márc. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Nem menő"? Mégis azt hordják a legtöbben... És mégis olyanokat lehet leginkább kapni. Azért a boltok kirakatát, meg az utcán lévő csajokat csak látom.

Egyébként nem azt mondtam, hogy otthon vagyok abban, hogy MI A DIVAT, hanem, hogy mi az egésznek a LÉNYEGE, de nem baj, szövegértés kapa... Hogy érettségiztél te le? A helyesírásodról nem is beszélve, persze...

Ha már nem menő, akkor viszont ez benne a legnagyobb poén: tegnap még "húzd már lejjebb a gatyádat, mert ez így nem szexi" címszó alatt ugatták le a félcsípő és normál fazonú gatyákat, most meg mutogatják, mert ma már menő.

Még mindig ott tartok, hogy a kommentjeim felét fel sem fogod, csak azt hajtogatod, hogy mi a divat.

"Minden második karon tanul az ember marketinget" Ja, fél évig. Csak azért, hogy legyen a plusz tantárgy, amiért krediteket kapsz... Nekem marketinges papírom van! Pontosítok: marketing és reklámügyintézős. De - szavaiddal élve - hagyjuk mááár...

Ja, arról meg ne is beszéljünk, hogy a kérdésben az van: "amik tartós darabok". Amiket én vásárolok, azok tartósak. Amiket divatboltokban látok, azoknak anyaguk még mindig nulla...

2011. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

először is hagyjál már ezzel a helyesirás meg szövegértés hülyeséggel! arra reagálok ami még normális az irományodbol. plussz rohadtul nem fogok itt gyk-en a helyesirással sza.rozni, elegén a heti 4 zh-mon köszi. meg még annyi h ugy érettségiztem le h kőkememény tanultam 471 pontom lett és ne szolj le engem ezzel kapcsolatban mert felmegy az agyvizem amikor ilyenekkel dobáloznak az emberek. annyit tanultam érettségi időszakban h az nem igaz és nem egy sz.rra se jo iskolába/szakra járok. úgyh ezt zárjuk le köszi.

igen arrol irok h mi a divat, miért ez a lényeg, te is arrol rizsázol vedd már észre magad. a divatnak nem az a "lényege" (ahogy te irtad) amit az utcán látsz az embereken te nyomorult. komolyan annyira nevetséges vagy ezzel a szöveggel h nemigaz

2011. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hagyjuk... -.- A kérdező biztos értette, amiket írtam, te csak azért kötöttél belém, mert olyanod volt.

Én nem azt írtam, hogy az a lényege a divatnak, amit az utcán látok, de nem baj... Hanem egy hatalmas marketingfogás, mert nagyon-nagyon sokan divatkövetők, ami arra jó, hogy a divattervezők még gazdagabbak legyenek, és hogy az ország GDP-je a sok importált drága cucc által nőjön.

Nyomorult nem vagyok, köszönöm szépen, de sajnos a családban volt olyan, aki az volt, úgyhogy nekem ettől a szótól megy fel bennem a pumpa.

A helyesírástól nem értem, miért kapod fel a vizet, teljesen alap, hogy átolvasom, amit kiadok a kezemből, és ellenőrzöm, hogy érthető-e. Egyáltalán nem megterhelő helyesen írni, nem értem, neked miért az, és miért kell a heti 4 ZH mögé bújni ürügyként...

De már tudom, hogy úgyis hiába tépem a számat, vitámat befejeztem.

Remélem, a kérdezőnek legalább segítettem! :)

2011. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mindketten hülyék vagytok de az egyikőtök leglább tényleg ért a divathoz.. lol:)
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!