Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljátok a legfőbb...

Hol vásároljátok a legfőbb darabjaitokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. farmerre, cipőre, amik tartós darabok...

És mennyi a max összeg amit pl. egy farmerre eddig kiadtatok?


2011. febr. 18. 21:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én meg annak gratulálok, aki képes 10-20 ezret kidobni egy farmerért, amiben anyag már nemigen van, mert kispórolják belőle. A turiban sem az agyonhasznált rongyot veszem meg... Azért látszik egy ruhadarabon, ha még "életében" nem volt kimosva, mert nem hordta senki... Angliában "kiment a divatból", így a butik kidobja... Így kerül a turiba, én meg itthon megveszem egy ezresért. És az legalább tisztes farmeranyagból van... -.-

A felsőkről nem is beszélve... Nem azok a giccses sz*rok, amiket a "menő" márkaboltokban árulnak, nem látok át az anyagon, ha a fény felé tartom.

A cipők meg... A divatcipők mind gagyi műbőrből vannak, amik jó ha két szezont kibírnak. A bőrcipő 5-6 évig MINIMUM veled van.

De azért csak gratulálj!


A turis és teszveszes lány

2011. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
és ki a f-sz akar 5-6 évig egy cipőt hordani? :) 5-6 év alatt kb 50 cipőt veszek sztem :D mert nekem fontos a divat. ennyi tudod nekem jo érzés ilyen helyen ruhát vásárolni feldobodok tőle, de egy turiban pf
2011. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szeretem, ha egy cipő sokáig bírja... Meg szerintem a sok divatmániások kívül mindenki... Engem nem érdekel a divat, nekem megvan a saját stílusom, és nekem nem az a lényeg, hogy valami menő legyen, hanem hogy tartós, kényelmes, én ne is kerüljön sokba...

És nem értem, miért kell a turit leugatni, én tök normálisan válaszoltam, hogy én ott, meg TeszVeszen vásárolok, én sem ugattam le elsőre a gagyi divatboltokat... Pedig én olyanba be nem teszem a lábam. Ezt a picike infót meg is tartottam volna magamnak, mert nem kenyerem lehurrogni azt, amit más szeret, de ha azt ugatják le, amit én szeretek, akkor igenis visszavágok...

2011. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
GAGYI ditvatboltok??? hol éltek ti??? menjetek már el pesten az andrássy utra és ugorjatok be gucciba vagy valami idióták. gagyi divatbolt..pf
2011. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
komolyan mondom annyira látszik a kommentekből h ki vásárol turiban és ki nem:D el tudom képzelni milyen jó kis turis stilusotok van:D
2011. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, a Gucci nem divatbolt, hanem Márkabolt. Elit márkabolt, szóval hagyjuk már...

Divatbolt = New Yorker, Amnesia, Mayo Chix, Pimkie, Springfield. Gagyi, giccses, undorító, anyag nélküli "ruhák" tömkelege, amit a nép zabál, és nem veszi észre, hogy röhejesen néz ki benne...

2011. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ja, darker vagyok, a "turis stílusom" = igényes, nem agyongiccsezett/csipkézett, de azért kifejezem-vele-a-stílusom, fekete, szuper anyagú ruhák, amiket sehol máshol nem szerezhetnék be, csak ott, ahol...

Igazából sokszor sajnálom azokat, akiknek nincs stílusuk, csak mennek a legújabb divat után, nem veszik észre, hogy a divat a világ legnagyobb marketingfogása, és hagyják, hogy a divattervezők csak még gazdagabbak legyenek. Mert ez a lényege: elterjesztik, hogy ha nem ezt hordod, csíra vagy, így a birkák mennek, és két kézzel szórják a pénzt (a tinik apuci meg anyuci pénzét).

Erről eszembe jutott egy korábbi kérdés, aminek a lényege az volt, hogy ha holnaptól a kókuszmelltartó és a fűszoknya lenne a divat, a divatmániások azt is egy rohadt szó nélkül megvennék... És akkor sem vennék észre, hogy röhejesek. Amit tegnap leugattak, mert nem divatos, azt holnap hordani, sőt, mutogatni fogják, mert akkor már az lesz...

És mindezt nem írtam volna le akkor, ha nincs az az aberrált, aki azt hurrogja le, amit ÉN szeretek...

2011. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
elmondom nektek drága turisok, hogy attól még h most nagy divat a virágos meg csipkés minta nem csak az fut ám... annyira röhejesek vagytok, pofáztok itt össze vissza de honnan értenétek már ehhez ha egyszer nektek a turi a jó és azt állitjátok h nem érdekel titeket a divat?!... ebből látszik h fingotok nincs róla mi a divat, ez a felületes hozzáértést tükrözi h azt hiszitek ma a legnagyobb divat a virág meg a csipke. lol
2011. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mi a divat, még mindig nem érdekel, látom eleget az utcán a sok ízléstelen embert, az ízléstelen gönceiben... Nem tudom, miért "menő" például az a p*csafarmer, amiben előrehajolsz és kinn van a fél segged. Vagy az alig egy arasznyi miniszoknya. Vagy a cicagatya, ami nem arra lett kitalálva, hogy az ember magában hordja, mégis sokan teszik ezt. A "pasiknál" szintén "menő" már a kinn-van-a-hátsóm gatya.

De látom, nem nagyon van értelme vitatkoznom, mert te csak azt tudod hajtogatni, hogy "divat így meg úgy", és csöppnyi szürkeállományodig nem jutnak el ama információk, amiket próbálok átadni...

2011. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Még valami!


"pofáztok itt össze vissza de honnan értenétek már ehhez ha egyszer nektek a turi a jó és azt állitjátok h nem érdekel titeket a divat?!."


Mert te olyan rohadt sokat értesz hozzá... Neked, mint ahogy az az írásaidból is kiderül, halvány lila gőzöd nincs arról, mi a divat lényege, mert a marketinghez hozzá sem tudsz szagolni! Neked csak az a fontos, hogy meglegyen mindenből a legújabb/legtrendibb/legdrágább. De elárulom okoskám, hogy marha nagy tévedésben vagy. Én, aki ugyan nem követi a divatot, sokkal inkább a mélyére látok az egésznek, lévén tanultam marketinget, és tudom, hogy mi a lényege.

Kommenjteim felére nem is reagálsz, csak hajtogatod a magadét, amiből az is látszik, hogy agyad nem terjed ki a logikára és a tényekre.

A csipkét csak példának hoztam fel, de látom, ez sem jutott el odáig, ahova kellett volna neki.

És persze írásaidból az is kitűnik, hogy ostobaságod mellé még felszínes is vagy... -.-

2011. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!