Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 4-5 hónapja vettem egy csizmát...

4-5 hónapja vettem egy csizmát egy kínai üzletből, nem volt rajta garancia, és már szétvált a sarka. Blokkal visszavihetem, hogy kicseréljék, vagy megcsináltassák?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy fél éven belül még ez megléphető.
2009. febr. 17. 13:51
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem cserélték vissza. Az enyém 5 hónapig tartott. Szerintem örülhetünk, hogy eddig is kitartott, de nekem jobbra/márkásra nem telik.


Remélem neked szerencséd lesz! :)

2009. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Probald meg, ha rendesek, visszaveszik, de szerintem nem fogjak. Amikor egyszer vettem cipot kinainal, azt mondta az elado csaj nem vesznek cipot vissza. Probald azert meg!

Ezutan inkabb vegyel hasznalt ruhasnal, ciposnel cipot, ott markasat kapsz, soha nem mennek tonkre!!

2009. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha 4-5 hét lenne még talán, de majdnem fél év elteltével nem sok esély van rá hogy kicseréljék. Cipőt ne vegyél kínaiból, ez alapszabály:) Lehet hogy máshol drágább, de annyival tovább is tart, szóval megéri.
2009. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek az elöttem válaszolóval!Inkább 3 évre vegyél egy jó bőr lábbelit,mint félévre kínait!Hosszú távon jobban jársz anyagilag!
2009. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
És nem csak anyagilag, de egészség szempontjából is jobban jársz. 10-12 ezerért már olyan bőr cipőt veszel, hogy szinte megszólal. És ha nem növöd ki és vigyázol rá 4-5 évet is kibír. Persze én téli cipőre gondolok most éppen, nyáron sportcipőt hordok, itthon pedig papucsot. Tehát nem egész évben hordom... de akkor is ha veszel egyet télre és egyet nyárra, akkor is évekig kitartanak.
2009. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem nem fogják visszacserélni, elküldenek, vagy mondják vegyél másikat.

Mondani fogják, hogy nem garanciás a termék és mehetsz haza.

De azért kívánom, hogy legyen szerencséd hivatkozz erre a féléves szabályra. Bár én nem tudom tényleg így van-e.

2009. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyanígy jártam, és nem adják vissza az árát, ahnem lekellett vásárolnom
2009. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!