Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lánynak "tilos" a...

Magas lánynak "tilos" a magassarkú?

Figyelt kérdés
178 centi magas vagyok és nem nagyon tudom hogy merjek-e magassarkút hordani. Az a baj hogy nagyon tramplinak érzem magam mindig lapos sarkú csizmákban és cipőkben, olyan szívesen felvennék gyakrabban csinos magassarkúakat de már így is annyira megbámulnak a magasságom miatt, mi lenne ha még magasabb lennék?
2011. márc. 3. 16:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
simán,egyáltalán nem gáz,én pont akkora vagyok magasságilag mint te és magassarkú csizmám van:) nem kell feltétlenül azt a nagyon durván magasat,egy kisebben is jól tudod majd érezni magad:)
2011. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ketten is írták hogy magas sarkúban érzik magukat tramplinak, miért??

A "tilost" meg úgy értettem hogy nagyon ki fogok-e lógni, nagyon meg fognak-e bámulni mert azt nem szeretném.

2011. márc. 4. 12:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig bámulni fognak és ki fogsz lógni, de ez ezzel jár, de meglehet szokni, bár csak ha valami kisebb városban, vagy faluban élsz, Pesten nem figyelik.
2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érezhetik magukat tramplinak mert nagyon magasnak tartják magukat és nem tudnak magassarkúban felszabadultan "mozogni",hanem folyton azon jár az eszük,hogy ki néz,és hogy hogy mertem ilyen magasságra felvenni magassarkút.

HA jó alakod van és csinos vagy akkor max azért fognak megbámulni,hogy milyen gyönyörű vagy.Én el sem hiszem,hogy valaha ilyet fogok mondani,de láttam egy csajt olyan 180 cm körül lehetett és felvett magassarkút.Nagyon gyönyörű volt,mint egy modell.Nagyon irigy voltam rá,mert ilyen jól tudta magát érezni abban a cipőben,és tényleg nagyon csinos volt.Másik ismerősöm is olyan 180 cm körül van ő balerinában volt (a másik csajt is "bálon" láttam,szóval elegáns ruhába)ő nem is nézett ki olyan jól.Szóval rajtad múlik,hogy úgy fogsz festeni mint egy modell akit mindenki megbámul,vagy egy önbizalom hiányos lány leszel.

2011. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt egy 2 méter magas női ismerősöm, és simán felvette.
2011. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is legalább ilyen magas vagyok, és nagy is a lábam, nem szeretek magassarkút venni, de majd kell, mert megyek egy előkellő helyre.
2011. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem minden kis seggdugo lny téged néz majd

én azért hordok megessaarkut hogy ezt higgyék attol vagyok magas amugy nem

2011. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!