Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gááz ha 1 láány...

Szerintetek gááz ha 1 láány kicsit fiúsabb? nemigazáán vagyok odaa cicababáás ruháákért. -. - inkább a rockosabb ruháákat szeretem. Szerintetek változtatnom kééne? köszönteem a válaszokaat. X__x

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Az írásod teljesen cicababás, max. pár év és a ruháid is olyanok lesznek.
2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod, az gáz, igen. A stílusod meg mindegy milyen, a lényeg hogy igényes és ápolt legyél.
2011. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nemtom miéért kell mindeen betűűt megkettőőzni eléég idegesíítő. haa ilyen az íírásod biztoos nem leheetsz olyan "rockoos". leheet h még az vaagy, de ahoogy az írásodbóól kinézem lassaan a ruháid is ilyeneek leszneek.
2011. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértem ha "rockos" vagy, viszont úgy is lehet nőiesen öltözni. Logikus hogy a pasik a nőket szeretik, tehát minél nőiesebb vagy annál szebbnek tartanak majd. Nem kell cicababának lenni ahhoz hogy jól nézz ki.
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
A betűk megkettőzése tényleg elég furcsa, ilyet még nem láttam :D Amúgy szerintem nem gáz, manapság annyiféle stílus közül lehet választani, hogy hajaj. És mindenféle stílusú lány bejön valakinek. A rockos stílusúak is, a betűmegkettőzőek is (:D), a cicababák is... Szóval zsák a foltját mindig... ;-)
2011. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem a stílus a lényeg, hanem hogy azon belül nőiesen vagy fiúsan öltözködsz. És a mai lányok általában inkább a kényelmet választják, és ráfogják, hogy nekik "sportos" a stílusuk... na ez a gáz. De te 15 évesnek is még gyerek vagy, szóval nőjj még.
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Azért fontos leszügezni hogy attól még hogy valaki rocker nem szükségszerűen fiús. A rockoson belül is lehet valaki femme fatale, ha épp erre van igénye. pl:

[link]

[link]

[link]

Mondjuk ahogy vannak fiús lányos vannak lányos fiúk is, szubkultúrától függetlenül mindenhol. Mindkeinek szíve-joga úgy öltözni ahogy jól érzi magát.


Az a billentyű sztem beragadt... néha nekem is szokott. Az emotikonok meg 15 év felett gázak.

2011. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján(ha nem elírtad a mondandódat) nagyon éretlen vagy még... Én mindig is fiúsan öltöztem. 18 éves koromra sem változtattam semmit azon kívül, hogy a fekete és szürke ruhák mellé vettem pár színeset is... :D
2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váálaszokat.:DD

eggyébként télleg igyszoktaam írni :$$$

és ez nemtom miért cicababáás vagy épp idegesítő...(-.-)

2011. márc. 19. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hamar rájössz majd, hogy milyen gáz így írni. Gyerekes és mindenki hülyének néz miatta, te azt hiszed vicces, aranyos vagy menő, de cseppet sem az. A butaság sugárzik belőle, mert még a helyesírást sem ismered, pedig gondolom nem 7-8 éves vagy.
2011. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!