Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai tiniknek nincs sját stílusuk?

Figyelt kérdés
Mármint öltözékileg. meglátok egy tinilányt és mindegyik egyformán öltözködik szinte. Pl én szeretem a magassarkúkat és néha meg furán néznek rám az osztályban hogy nem sportcípőbe megyek. Avagy minden tinilány miért akar unalmasan öltözködni?
2011. márc. 19. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem úgy öltözködöm, mit a többség, próbálok egyéni lenni valamennyire, de nem szeretek különc sem lenni. Én pl. sokat hordok csajos vékony melegítőfelsőket, topot alá, de nem olyan mintájút és stílusút, mit a többiek. És nem is fiús emiatt a stílusom, Szeretek nem átlagos lenni, és ezért irigykednek is. De én ezekkel nem foglalkozom.
2011. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
hát igen arra gondolok amit te írtál:) de az jó
2011. márc. 19. 16:47
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kor velejárója. Egy tini félúton van gyerek és felnőtt között, még nincs kialakult álláspontja a legtöbb dologról, nincs saját ízlése, nincs elég tapasztalata. Nincs ezzel semmi gond, sokan ilyen korban kísérleteznek a megjelenésükkel, zenei ízlésükkel, stb., és egy idő után rájönnek, nekik mi válik be, mi az amiben igazán, hosszútávon jól érzik magukat.

Igaz, ez mindig is így volt, ma azonban rájön a média hatása is, szerintem ezért sokkal elterjedtebb ez az egyenruha-divat. Nem kell miatta aggódni, 18-20 éves korára a legtöbb embernek már kialakul a saját ízlése, kinövi ezt. Vannak akik korábban, már mondjuk 14 éves korukban is tudják, hogy ők mit szeretnek és nem állnak be a sorba, de ez igazából elenyésző. Nem kell foglalkozni a megjegyzésekkel, ez a kor velejárója.

Azzal viszont egyet kell értenem, hogy önmagában az, hogy te magassarkút hordasz, még nem egy stílus, de nem is kell annak lennie. Hordd, ami tetszik és kész, csak ne legyél rá felvágós. Ha meg piszkálnak gondolj arra, hogy pár éven belül ők is kinövik ezt.

2011. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
mondjuk ez igaz é nem gondoltam még rá. bár mondjuk a magasarkútól tényleg nem válunk egyedivé ez igaz
2011. márc. 19. 17:04
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
és miért van az hogy a mai tinik magassarkúban topognak még suliba is? ennyire buták hogy nem tudják milyen káros ez? ennyire letojják az egészségüket? ezzel kéne foglalkoznod inkább, nem mások stílusával, és nem azért mondom hogy kötözködjek. nekem mindig volt saját stílusom, mivel magamnak varrtam a ruháimat. amíg boltból öltözködik valaki addig nem lesz saját stílusa.
2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted milyen öltözködésük legyen ha bemész egy boltba és egy ruhából van vagy 20 darab..ezt a felfogást..de szerintem valósítsd már meg h mindenkinek külön-külön ruhát tervezel..te se vagy egyedi és attól,hogy csinosabban öltözködsz..ugyanúgy mint te sokan írtak ide..és látod ha ők is úgy öltöznek alapból te is tucat vagy..mert amit a boltban megveszel pl. Mo-n 2 millió darab van belőle és ha mindet megveszik lám.. még 1 millió 99999 embernek is ugyan olyan van..
2011. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem van elképzelésem, hogy miképp szeretnék öltözködni, csak éppen anyagilag nem engedhetem meg magamnak. Oda és vissza vagyok a japán divatmárkákért.. <3

17/L

2011. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
általában válogatott turikban is szoktam ruhát venni. de most nem tudom mit kell itt pattogni én arra gondolok hogy minden tini sportcipőbe, farmerbe és pulcsiba jár ami dögunalom. igenis vannak olyan ruhadarabok ami tud csinos lenni. sőt nem is kell magassarku hisz van balerina cipő is
2011. márc. 19. 19:00
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem teljes elképzelésem van a saját stílusomról, melyik illik az egyéniségemhez stb.

Csak egy a baj, hogy az a bolt, ahol ezeket a ruhadarabokat megkaphatnám az eszméletlen drága.

2011. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a kommenteket.. csak egy darabig.. attól még lehet valakinek stílusa, hogy nem hord magassarkút és kivágott vagy ahogy a "mai" tinik látják és gondolják nőies és csinos felsőket. úgy is lehet valaki tömegember (sőt!), ha csak ilyeneket hord, miközben az osztályotokban mondjuk ember hord sportcipőt és farmert csuklyás pulcsival.. akkor a két sportos lánynak van stílusa és egyedi, mert különbözik tőletek? remélem érted, amit akarok mondani. :)

amúgy a laza, sportos öltözék is egy stílus. nem értem miért kellene mindenkinek "csinosan", "nőiesen" magassarkúba járnia.. ha ezt tenné mindenki, aki eddig tornacsukába járt, az lenne a bajotok, hogy utánoznak titeket, egyedieket és miért nem tudnak saját "stílust" kialakítani.. ne haragudj meg, de az ilyen lányok akik azt gondolják, hogy egyediek, a többiek meg a slampos tömeg a legszürkébb lányok. ugyanúgy öltöztök, semmi különös nincs rajtatok. ma már nagyobb kincsnek számít egy VANS vagy converse cipős lánnyal találkozni, mint egy magassarkúban éppenhogycsak alig járni tudó lány mellett elsasszézni a folyosón, merthogy ugye járni nem tudnak benne, csak ez a divat.

remélem senkit nem bántottam meg. de, nekem ez a véleményem.

amúgy én is sportcipőt hordok, mégis tudok csajos lenni. nem hordok kivágott felsőket én az egyszerűség elvét követem, de nem hordok zsákruhákat. a testhezálló farmer és egy egyszínű, nem tapadós, de formakiemelő felső és a megfelelő öv/nyaklánc/karkötő bőven elég. csinos és sportos is egyszerre.. nekem ez a 'divat-vallásom'. :)

2011. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!