Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a mai...

Miért van az hogy a mai tiniknek nincs sját stílusuk?

Figyelt kérdés
Mármint öltözékileg. meglátok egy tinilányt és mindegyik egyformán öltözködik szinte. Pl én szeretem a magassarkúkat és néha meg furán néznek rám az osztályban hogy nem sportcípőbe megyek. Avagy minden tinilány miért akar unalmasan öltözködni?
2011. márc. 19. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ja igen és a ballerina cipőt ilyen időben szépen rejtegetheted a cipős szekrényed aljában.. mint ahogy még a magassarkút is ott kellene melegíteni. ;)
2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"ma már nagyobb kincsnek számít egy VANS vagy converse cipős lánnyal találkozni, mint egy magassarkúban éppenhogycsak alig járni tudó lány mellett elsasszézni a folyosón, merthogy ugye járni nem tudnak benne, csak ez a divat "

Hát nem tudom, te mennyit forgolódsz tinik között - bevallom én már nem ez a korosztály vagyok - de meglátásom szerint a felük ilyen, a másik felük olyan. Igaz én csak utcán és bevásárlóközpontokon találkozom ezzel a korosztállyal, bulikba, stb. helyeken nem, de szerintem a két felsorolt réteg kb. egyforma számmal van jelen.

Mellesleg az nem egészen igaz, hogy egyik sem tud menni a magassarkúban, a kérdező pedig egyébként sem említette, hogy 15 centis birodalmi lépegetőket hordana, szóval nem kellene rögtön besorolni a hülyeliba kategóriába.

Az meg már tényleg mellékes, hogy én se a botladozó libákat (nem célzás) se a konzerves hülyegyerekeket nem látom szívesen.

A cipőkről meg annyit, hogy én ilyen időben már simán hordok magassarkút vastag harisnyával, 15 fok körül már peep-toe-t is, harisnyával szintén. A balerinán, a magassarkún és a torna/edzőcsukán kívül egyébként is sok cipőfajta van: bakancsok (és igen, ebből is van nőies, esetleg magasabb sarkú...), csizmák, félcipők, bokacsizmák/cipők. Tény, hogy a legtöbb tini az első 3-ra van beszűkülve, de azért ne tegyünk már úgy, mintha nem léteznének. És egyébként sem csak magassarkúban lehet csinos lenni, a törpe/lapos sarkúak/talpúak is tudnak csinosak lenni.

A sport/tornacipő egyébként meg se nem csinos, se nem nőies, ezt verd ki a fejedből. Sok tininek vannak erről illúziói, de a nőiesség és a sportosság/lazaság együtt nem megy, csak beképzelik maguknak. Persze megvan ezeknek a cipőknek is a maguk előnye: kényelmesek, moshatóak, tartósak. Én is szeretem az edzőcipőket edzéshez vagy túrázáshoz, de egyáltalán nem nőiesek, ez van.

2011. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
márbocs de a nevébe van..TORNAcipő..;)
2011. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
jó nem a 15 cm-s magassarkúra gondoltam az tény meg utolsó előtti válaszadó tényleg jól megfogalmazta. pl én 3-4cm-sarkút is cipőt hordok.
2011. márc. 20. 08:51
 25/25 anonim ***** válasza:

én nem azt mondtam, hogy edzőcipőre gondolj... igenis vannak olyan sportcipők, amik lányosak és csinosak. vagy tavasszal, amikor már meleg van a csizmákhoz, de még esős idő van rohadjon le a lábad vagy a nyitott cipőkben tocsogj végig az utcákon?... de most nem fogok a cipőkről veszekedni, mert a kérdés nem erre irányult, hanem arra, hogy aki nem magassarkúba megy, hanem sportcipőbe miért abba megy? miért nincs stílusa. ha neki nem jön be a magassarkú, akkor miért ne járhatna abba? ettől nem lesz unalmasabb az öltözködése és ettől még lehet stílusa az embernek..

most azt mondjátok, nem a magassarkú a lényeg. de ott van! "szeretem a magassarkúkat és néha meg furán néznek rám az osztályban hogy nem sportcipőbe megyek. Avagy minden tinilány miért akar unalmasan öltözködni?" tehát a magassarkú okés, az stílus, az divat, a sportcipősök meg inkább bújjanak el?

2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!