Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hideg van még a balerina cipőhöz?

Hideg van még a balerina cipőhöz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 07:20
 1/8 Tinker Bell ***** válasza:

Túl nehéz megtalálni a megfelelő kategóriát?


Egyébkét igen! Én még nem venném fel, mert nagyon vékony a talpa és még nincs 40 fok.

2011. márc. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Gyere Angliába. Itt sosincs se hideg, se meleg se a balerina cipőhöz, se a bundás csizmához. :D :D :D

Sőt! Tél víz idején akár strandpapucsot is felvehetsz, ha ahhoz van kedved.

Kit érdekel a hideg és a megfázás/felfázás??? :D :D :D

2011. márc. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg, nem tudsz olvasni?

Ez a családi kapcsolatok kategória, nem a divat.

2011. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert hideg a talaj.
2011. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ahhoz képest már nem egyszer felvettem a balerina cipőt és nem néztek se hülyének és nem is fáztam fel...több csajon láttam én is már...bár fura h néhányan balerina cipőbe néhányan csizmába járnak:D bár azok a csizmák se hóra meg télre vannak kitalálva:D

22L

2011. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy ezt a kérdést TÉNYLEG minden nap felteszik...

Felveszed, kimész... fázol benne? Akkor hideg van. Ha nem, akkor nincs hideg, ilyen egyszerű. :D

Ha felfázós vagy és reggelente vagy este is közlekedsz, akkor nem ajánlom. Amúgy van aki még téli csizmában van, van aki balerinacipőban, szóval ha rám hallgatsz, ahogy tetszik.

2011. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én már azt hordom kb egy hete, és nem fázom benne, de attól is függ hol laksz, én bpi vagyok

20/L

2011. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz egy kiadós felfázást, petefészek-gyulladást megkockáztatni, nagyon nem ajánlom. Átlag 13-14 fok van napközben, árnyékban még mindig kimondottan hűvös van, a talaj, járda nem melegszik még fel. Én akkor veszek fel balerinát meg ilyesmi topánt, ha stabil 20-22 fok lesz, arra meg még várni kell. Ne az alapján vedd fel, hogy "más" is azt hord már, ha felfázol, te viseled a következményeit, nem ők.
2011. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!