Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szertornázó lányok! Honnan...

Szertornázó lányok! Honnan szerezitek a tornadresszt?

Figyelt kérdés
Most kezdek el szertornára járni 14 éves vagyok és az edzőm mondta hogy kötelező a dressz, kérdeztem tőle hogy hol lehet venni ő csak olyan választ tudott adni hogy egy cégtől rendelnek egyedit de azt csak versenyekre adja oda nekünk hogy minél tovább bírja a strapát. De mondta hogy valami gyakorló dressz kell mivel csak abba lehet rendesen elvégezni a gyakorlatokat. Mondott néhány helyett ahol érdemes megnézni hátha van de eddig sehol nem volt rendelésre meg nem akartam hozatni mert fel is kéne próbálnom. Faluban lakok, a várost ahova járok iskolába meg majd tárnára is már körbe jártam tegnap délután de mindenhol csak azt mondták hogy ide meg ide menjek el. A lényeg az hogy nem a hagyományos iskolai kell nekem hanem valami olyan ami bírja a strapálást legalább 1-2 évet. Mert a gagyi iskolaik azok csak 1 évet ha ki bírnak. Azért kérdem tornászoktól mert gondolom nektek is csak van valami gyakorló komolyabb dresszetek ami azért bírja is egy darabig. Decathlon nincs a közelünkbe. Neten nézelődtem de nem értem hogy a méretek hogyan vannak és olyat nem akarok ami nem megy rám :(
2011. szept. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi, nem tudom a választ a kérdésedre, de azt szeretném megkérdezni, hogy ez a szertorna mennyibe kerül ?
2011. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Pécsen varratatom
2013. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!