Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Miért öltözködtök lányosan?

Fiúk! Miért öltözködtök lányosan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14:48 EZ, EZ, EZ. Sajnos erre sokkal kevesebben mutatnak rá, pedig a jelenség ugyanaz :(
2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

A lányok miért öltöznek fiúsan?

Lehet rossz helyen' lakom, de én ponthogy inkább csinosan öltözködő lányokat látok mintsem fiúsakat.

2011. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

Nem értem miért kell "fikázni" az ilyen srácokat.Nyilván ez a trend és ennél vannak rosszabbak is hidd el.

Én szeretem a csőnadrágot,amelyik nem annyira feszül (nem kukikidobós) és semmi bajom a pink pólóval se.

Azzal se,ha kivasalja a haját,mert hosszú és nem akar torzonborz lenni,és ha halálsápadt és szolizik az se.

Ettől még ugyanúgy lehet FÉRFI ,nem attól férfi valaki,hogy trapéznadrágban xxl-es fekete mackófelsőben feszít.

Én az izomtrikótól vagyok rosszul csak az ilyen vékony fiúkákon,de ez meg pont olyan,mint amikor a kövér lány cicanaciba préseli magát és kidobja mindenét.

Divatbakikat követhet el fiú is lány is.

Az egyik hozzászóló lány büszkén vállalja,hogy 10 percet szán magára,hát nem tudom..Nme akarok véleményt mondani,de az durva,hogy egy fiú ennél többen szánna rá.Mert a fiúnak NEM KELL IGÉNYTELENNEK LENNI!!!

2011. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam,természetesen a smink,fülbevaló taszító:D
2011. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Az egyik hozzászóló lány büszkén vállalja,hogy 10 percet szán magára,hát nem tudom..Nme akarok véleményt mondani,de az durva,hogy egy fiú ennél többen szánna rá.Mert a fiúnak NEM KELL IGÉNYTELENNEK LENNI!!!"


Hm szóval neked az igénytelenség, hogy 10 percet készülődöm nem fél meg egy órákat, mint egy fiú?:)

Értem. Szóval azt mondod, hogy 10 perc alatt nem lehet elkészülni normálisan, rendezetten, ápoltan CSAK IS szükséges 1 óra? Kb 20 perc szempillaspirál 20 perc szemceruza 20 perc parfüm...Így gondoltad? Ja bocs, én tudok választani a ruhatáramból akár 4 perc alatt is, ha kell és ugyanolyan igényes tudok lenni. Nem kell ahhoz nekem fél vagy 1 óra.

Az durva, hogy egy fiú ennél többet szánna rá- Igen ez tényleg durva. Neki miért lenne szükség 1 órára a készülődésre? Miért, mit kell csinálnia egy fiúnak?

Te inkább belülről vagy igénytelen, már ha ennyi alapján te is véleményt írsz rólam akkor én is rólad így kvittek leszünk ;)

2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Én több fiús lányt látok, mint lányos fiút. Szerintem ez legalább olyan gáz.
2011. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

" Nem értem miért kell "fikázni" az ilyen srácokat.Nyilván ez a trend és ennél vannak rosszabbak is hidd el. "


A trend az trend, aki megvezethető az megvezethető akármi is a divat.


"Én szeretem a csőnadrágot,amelyik nem annyira feszül (nem kukikidobós) és semmi bajom a pink pólóval se. "


A nagyon feszülősekkel nekem sincs bajom.


"Azzal se,ha kivasalja a haját,mert hosszú és nem akar torzonborz lenni,és ha halálsápadt és szolizik az se. "


Nem is tudom mióta ciki a természetes alap bőrszíned, de azt hiszem ez is inkább a média hatása.

Fésű nem létezik?:) Csak hajvasaló.


"Ettől még ugyanúgy lehet FÉRFI ,nem attól férfi valaki,hogy trapéznadrágban xxl-es fekete mackófelsőben feszít. "


Én sem az ilyenekre gondoltam. De úgy látom neked csak két véglet létezik.


"Az egyik hozzászóló lány büszkén vállalja,hogy 10 percet szán magára,hát nem tudom..Nme akarok véleményt mondani,de az durva,hogy egy fiú ennél többen szánna rá.Mert a fiúnak NEM KELL IGÉNYTELENNEK LENNI!!!"


Erre már válaszoltam fentebb. De még leírom, hogy sokan fogalomzavarban szenvednek. Nem attól lesz valaki igénytelen, ha percre pontosan elkészül hanem attól , ha nem megfelelően választja magának a ruhát, sminket stb.. Még az aki 1 órákat készülődik még az is lehet ugyanolyan igénytelen, mint aki 10 perceket készülődik.

És tudod miért készülődök ennyit? Mert már tudom,hogy nekem mi a jó és megfelelő. Nem cicázok a tükör előtt, hogy tökéletes legyek. Ha akarom elmegyek magassarkúban csőnadrágban sminkkel mindennel. Ha meg úgy van kedvem, akkor egy egyszerű trapáz nadrágban sportos felsővel smink nélkül. LEgalább nem függök az emberektől.

2011. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez jön be most a csajoknak. Most a fenimin srácok a menők, azért!
2011. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

15:33



Képzelődsz szivem! :)

2011. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha neked az lányos,hogy én női nadrágokat veszek (szélesebb a csípőm az átlagnál,és fazonban jobbak hozzám,mint a férfi nadrágok),női fehérneműket hordok a kényelmük miatt (egy francia bugyi sokkal kényelmesebb,mint egy feszülős boxer,vagy egy tanga sokkal jobb,mint egy fecske...),mondjuk róózsaszín pólót sose veszek fel...,de volt már rajtam női tesipóló tesiórán ( kölcsönben );aztán szoknyát még életemben nem vettem fel...egyszer mentem a barátnőm ballagására egyberuhában,mert ő azt mondta,hogy lesz ott egy másik fiú is egyberuhában...én elmentem,a másik srác nem.

Más női cuccot nem is hordok...de ha ez neked nőies


17F

2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!