Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok ehhez? Nem túl...

Mit szólnátok ehhez? Nem túl fura?

Figyelt kérdés

Üdv, ami lényeges az az, hogy 8 éves korom óta a történelem a szenvedélyem, szeretnék majd történelemtanár lenni, de hogy jó esélyeim legyenek el kellett hagynom a városom középiskola miatt.(jövőre leszek 10. es) arra gondoltam amolyan "én" stílusban megemlékezhetnék a városról, egy tarsollyal, mivel rengetegszer fordul elő, hogy megyek valahová a barátaimmal, és annyi cuccot viszek, ami zsebbe már nem, táskába meg még nem fér bele. Mivel Kiskunfélegyházi vagyok, egy ilyet szeretnék venni. Nagyon megbámulnának érte?


[link]


2011. jún. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
O.o Ne haragudj,de szerintem igen. Legalább is én egy icipicit furcsállanám.Olyan középkoris filingje van,de szerintem nyugodtan hordd hogyha tetszik. :)
2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megfognak nézni érte,de ha neked tetszik hord.
2011. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egy mindennapi darab,biztosan sokan megnéznek majd érte,de ha neked tetszik nyugodtan és büszkén viseld:)
2011. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem egyedi, de valóban csak a töri-bu*i esetleg kissé kockafejűeknél láttam ilyet. :D

Hát biztos lesz aki megszól, de hát ahogy érzed, ha neked így jó... :D

2011. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elég sok emberen látok ilyet Pesten, lehet, hogy csak olyan helyeken mászkálok, nem tudom.
2011. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is jó ötlet. én imádom az ilyen tarsolyokat, és láttam már nem egy emberen. viseld büszkén :) aki meg ilyenért kiröhög az primitív :)
2011. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!