Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most kiakasztott. Voltatok...

Ez most kiakasztott. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen kapok magamra melltartót, ami tetszik, méretben és fazonban is passzol, + még jól is áll.

Kb fél éve vettem 3 db F&F melltartót a Tesco-ban, amik jók voltak, de 85C-sek, mert akkor az kellett, de fogytam, és már nagyon rám, 80C kell. Kb 1 hete sikerült vennem egy ugyanolyat 80C-ben, méretben tökéletes, meg minden szempontból, de nem is volt több db abban az üzletben.

Tegnap elmentem egy másikba, NAGY NEHEZEN találtam egyet a méretemben abból a fajtából, elmentem, hogy felpróbáljam, és nem tudtam hátul összekapcsolni...

Hogy lehet az, hogy UGYANABBÓL a darabból, UGYANAZ a méret, aztán próbánál kiderül, hogy mégsem...

(Tudom, előfordulhat, hogy hibáznak a gyártók is... de amikor pont az kell, és nincs másik, akkor valahogy ez nem tud vigasztalni, mikor sehol nem kapok magamra normális melltartót, pedig teljesen átlagos a méretem...)


2011. jún. 10. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!