Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci vagyok mégis szeretnék...

Duci vagyok mégis szeretnék úgy öltözködni mint más lány! Milyen ruha az ajánlott?

Figyelt kérdés
inkább a fenekm nagy a hasamon is van egy pici de főleg a fenekemmel van baj!!(viszont szerencsére nagy mellem van:P:P)
2009. márc. 24. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
ha esetleg képeket is tuttok a pólókról,nadrégokkról...köszi:D
2009. márc. 24. 19:10
 2/8 A kérdező kommentje:
jaa am ,hogy is van az ,hogy kell kiszámítani ,hogy hány kilónak kellene lenned??ha mogyuk 170 cm vagy akkor 70kg?
2009. márc. 24. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
attól függ h mit jelent a duic:) ha +70kgd van akkor melegítő:P De gondolom nem vészes a helyzet, szóval ugyanolyan rucikat vehetsz amilyenbe műások is járnak:)
2009. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
a magassagodbol kivonsz 110et es kb annyi kell legyen a sulyod, tehat ha 170 akkor 60(egy ket kilo minusz vagy plusz nem gond). En talan ugy tudnek tippeket adni h mit vegyel fel ha leirod a magassagod is es a sulyod is mert igy gozom sincs h nezhetsz ki kb.
2009. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami a viasat3-mon megy, a "Meztelenül is szép vagyok" műsort megnézheted ha gondolod. Anyumnak mondogattam mult heti reklámánál mindig h milyen szép az a lány, aki volt benne, olyan jól álltak neki a ruhák, pedig molett volt.

(Szombatonként megy délután amúgy.)

A feneket kisebbíti optikailag az olyan farmer, aminek a farzsebe szabása háromszög, vagy lefele keskenyedik, míg a négyzet alakú az nem ajánlott.

Jók még a tunikák is.

2009. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

én is a tunikára szavazok. egyébként én is duci vagyok és nagyok a melleim, olyan ruhákat hordok, amikből kivan a mellem, és a mellemtől lefelé bő szabású és eltakarja a popsim felét. egyszerűen dögös, de tényleg, próbáld ki.

kb ilyesmi [link] csak én ujjatlant hordok, és szemtelenül kint van a mellem, és felveszek hozzá egy kardigánt, ami időnként popsitakarós, vagy pont odáig ér hogy hátul a hurkákat takarja.

de rájöttem ha nagyon szűk farmert veszek föl, és hozzá háj-takarós kardigánt, az nagyon dögös.


egyébként úgy hogy nagy melled van, akármit felvehetsz csak rakd ki a melled, senki nem fog mást figyelni, én is úgy szoktam;)


[link]


valami ilyesmi összeállítást képzelj el, csak én nem ilyen színeket használok, szerintem próbáld ki ez biztosan jól állna

2009. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
óóhh köszönöm a fálaszokat:D
2009. márc. 25. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:

asszem a BMIre gondolsz.

[link]

2010. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!