Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjek hozzá? (bővebbe...

Hogyan kezdjek hozzá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szoval 13/L..most megyek 8.ba és szeretnék változtatni a külsőmön..hogy könnyebb legyen:

[link]


Képek rolam.

Kérdések:A hajamt hogy hordjam hogy állna jol?Kerek arcformám és magas homlokom van, most elég rövid a frufrum, szeretném hagyni nőni hogy legyen oldalfrufrum, valamint suliba hogy csnaljam meg otthon hogy jól álljon?

Bőr:a bőrömmel az a problémám hogy elég sokanyajegy van az arcomon, valamintvan egy barnás szinű patanásféleség az orrom mellett, avval mit kezdjek, hogy tűntessem el?

Orr:az orrlyukam elég nagy és engem ez nagyon zavar. Mit tegyek hogy kisebbnek látszodjon?

Köröm:sajnos kiskorom ota rágom a körmöm s már nagyon szégyelem.Hogy szokjak le róla?

Ruháim:bluzok:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


rövidujjú:

[link]


[link]


[link]


szeterek:

[link]


[link]


[link]



nadrág:

[link]


rövidnadrág:

[link]


télibluz:

[link]


cipő:

[link]


sál:

[link]


milyen ruhákat kellene vásárolnom ami az alakomnak megfelelö?ha lehet linkeljetek..köszi előre miindenkinek!


2011. júl. 13. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:

+ezekből a ruhákbol milyen összeállitásokat lehet kihozzni?

(bocsi a sok kérdésért)

2011. júl. 13. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Innentől inkább komolyabb szinekbe kéne öltözz, a barna a fekete, fehér, khaki zöld,sötét kék, szürke, talán sárga...Találna a bőröddel, így hangsújban lennél. Próbálj ki egyszinű(ha lehet olyan színből amit felsoroltam) sálakat, vagy pici virágosakat.És a csőnadrág nem maradhat el. Most divat az egyszínű ing, vagy ingruha! Megfelelő üzlet lenne a pull and bear! Néz oda be, mert fantasztikus hely!A bretonodat csatold fel lazán...Vagy ami most menő, fond picibe a hajad szálanként, és kösd hátra kontyba, mondjuk ez elég drága mulatság

pár link

[link]


remélem segítettem :)

2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen..sokat segitettél!

sajnos nem Magyarországon élek hanem Romániában, de azért köszönöm!

2011. júl. 13. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Na kezdjük azzal hogy énis 8.-os leszek, és 13 vagyok. Éss.. énis változtatnék egy kicsit a külsőmön.


A hajad pl: be is göndörítheted, jól tud kinézni egy jó frufruval. Vagy akár copfba és jó magasra kötöd, de kontyba is kötheted.


Én a bőrömet úgy szoktam ápolni hogy alkoholos tonikkal le tisztítom és utána arckrémmel hidratálom, de az arckrém nem is annyira fontos, nekem általában vagyis eddig nem volt gondom a pattanásokkal. *lekopogom* Ha pedig ettől sem múlik el, akkor egy kis alapozóval fedd le addig.


Van 1 barátnőm aki rágja néha a körmét, viszont ha ki lakkozza akkor nem. Próbáld ki hátha akkor te se fogod rágni. ;)


Háát a ruhákkal kapcsolatban csak annyi hogy tényleg öltözködj színesebben, próbálj fel olyan ruhadarabokat amelyek egy kicsit különbek , nem a megszokottak. Amúgy én nagyon jó kombinációkat szoktam találni az újságokban is.


Nos ennyi, remélem valamennyit segítettem! :)

2011. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki az első választ írta, én is Romániában élek!!! ::))))
2011. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem 13 évesen nem kell "komoly színekbe öltöznöd." a ruhatárad szerintem teljesen jó, megfelel egy 13 éves lánynak. hordj nyugodtan világos színeket, rózsaszínt , ha te azt szereted. Nekem még 20 évesen is vannak rózsaszín, lila, piros ruháim. én a helyedben amit lecserélnék az a fülbevaló. És frufru is jól állna szerintem.
2011. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 13 éves vagyok,lány. A hajammal én is gondba vagyok. A ruháidat illetően olyat válassz, amibe te jól érzed magad. Én is ezt teszem. Nekem ilyen ruháim vannak, vagy legalábbis majdnem, csak van olyan aminek a mintája más:

[link]


[link]


[link]


[link]


Nézegess a googleban :D

2011. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!