Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért (amúgy tényleg? )...

Harisnyababee kérdése:

Miért (amúgy tényleg? ) gázabb a harisnya a cicanadrágnál?

Figyelt kérdés
A párom haverjának a csajszijával volt ezzel kapcs nézeteltérésünk. Lenn vagyunk egy nyaralóban(vízparton), és nemsoká indulunk bulizni. Én egy miniszoknyát vettem fel feszülős felsővel, és egy 15-denes testszínű matt harisnyával, meg balerinával. Na most a szóban forgó lány is hasonló ruhában van, annyi különbséggel, h ő a szoknyájához fekete cicanacit vett, plussz még a balerinája miatt egy bokafixet. Na erre elkezdi osztani (jó kissé bekészülve), h fúj harisnya, meg de gáz. Na erre én leosztottam neki, h most az jobb, h felvesz egy fekete cicanadrágot, ami kvázi egy vastag harisnya lábfej nélkül, amihez ráadásul még bokafixet is húz(szal így a lábfej is ott van). Erre megkaptam, h a harisnya nem divat(ellentétben a cicanadrággal), öregít, és nem beszélve arról, milyen meleg. xD xD xD xD xD xD xD Erre kb ennyit reagáltam, mert egy vastag cicanaci sokkal melegebb mint egy 15Denes harisnya. Aztán hálistennek annyiban is maradt ez a dolog, de azért érdekelne, ki gondolja még azt, h a harisnya gázabb a cicanadrágnál;és ha igen, miért ugyan? :)
2011. júl. 15. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Pont, hogy fordítva. A sok kis p*csa hord cicanadrágot...
2011. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én cicanadrágot szoktam hordani, mégsem vagyok p.csa, kedves első. :D Van, hogy harisnya van rajtam, van, hogy cicanadrág. Egyik sem gáz szerintem. :)
2011. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jó, hát sztem is gázabb a cicanadrág. Egyszer vettem fel egyet próba képpen (h ne úgy osszak le valamit, hogy nem tudom miről is van szó), nem jött be, oda is adtam sógornőmnek. Részemről maradok a harisnyáknál.

Am kíváncsi lennék, h ha pl felvennék egy 80-100denes fekete harisnyát pl magasabb szárú tornacipővel, vagy télen csizmával akkor azok a "cicanacipárti" kis p#csák vajon bekajálnák e cicanadrágnak és meg sem fordulna a fejükben, hogy harisnya??!?D

2011. júl. 15. 23:13
 4/22 anonim ***** válasza:

Most ezt mit kellett ennyire részletezni? Mindenkinek más az ízlése.

Nem, nem gázabb.

2011. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt szeretem, de ha buliba megyek, akkor én is testszínű harisnyát részesítek előnyben, szerintem szexibb.:D
2011. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet azért mondta, mert jobban néztél ki és féltékeny lett rád, nem?
2011. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

annak mondjuk én sem értem a logikáját, hogy szoknya alá minek egyáltalán cicanadrág...pl 30 fokban??? mert hosszú póló alá hagyján, okés....na meg még zokni is hozzá...

De pl egy kb térdig érő cicanadrág, plusz egy normál méretű szoknya hogy jön össze, az nem fér a fejembe...

2011. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

azzal kapcsolatban amit leírtál azt gondolom hogy a csaj akivel nézeteltérésed volt elég ízléstelenül nézhetett ki.

és egyébként hogy válasz adjak a kérdésre a harisnya nem gázabb mint a cicanadrág. sőt szerintem miniszoknyához az passzol. én mindkettőt szoktam hordani és szeretem is.

az viszont egy elég buta feltételezés hogy csak a kis r*banc p*csák hordanak cicanadrágot. én sem vagyok olyan pedig elég sokszor viselek cicanadrágot. szerintem csinos és ízléses: [link]

[link]

de mint már mondtam ugyanúgy jól néz ki a harisnya is :))

2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, pont ezért vagy te is p*csa. Az egyedi ismertetőjeletek az, hogy mindegyikőtök azt mondja magáról, hogy nem az, de bezzeg ezmegez már az...
2011. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudom mi a fenéért kell ismeretlenül le .....-ni azokat a lányokat akik cicanadrágot hordanak!! hát ez hihetetlen ennyi ostoba embert én még nem láttam!!

és akkor megkérdezhetném hogy akkor az mi hogyha valaki felvesz egy miniszoknyát? ennyi erővel az is olyan lehet!!!! érdekes cicanadrágot hordok AZÉRT MERT TETSZIK!! attól nem vagyok p*csa!! nem teszem magam a pasik előtt és nem mászok egyre sem!! érdekes nézzen már magába az aki öltözködés alapján ítélkezik!! attól hogy valaki még nem hord ilyen nadrágot lehet egy hatalmas ..... ,én viselek cicanadrágot és egy széparcú csinos lány is vagyok még hozzá! ja de biztos egy ..... vagyok.ahhoz képest hogy jól nézek ki érdekes nem vagyok olyan pedig akadna mind a tíz ujjamra pasi és ahhoz képest itt vagyok majdnem 19 évesen és még szűz vagyok! és nem azért mert ronda vagyok sőt! csak nem vagyok olyan aki teszi magát de azért látom mert cicanadrágot hordok itt már páran beskatulyázzák az embert!! SZÁNALMAS


ja és a 23:41-es voltam PUSZI

2011. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!