Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért (amúgy tényleg? )...

Harisnyababee kérdése:

Miért (amúgy tényleg? ) gázabb a harisnya a cicanadrágnál?

Figyelt kérdés
A párom haverjának a csajszijával volt ezzel kapcs nézeteltérésünk. Lenn vagyunk egy nyaralóban(vízparton), és nemsoká indulunk bulizni. Én egy miniszoknyát vettem fel feszülős felsővel, és egy 15-denes testszínű matt harisnyával, meg balerinával. Na most a szóban forgó lány is hasonló ruhában van, annyi különbséggel, h ő a szoknyájához fekete cicanacit vett, plussz még a balerinája miatt egy bokafixet. Na erre elkezdi osztani (jó kissé bekészülve), h fúj harisnya, meg de gáz. Na erre én leosztottam neki, h most az jobb, h felvesz egy fekete cicanadrágot, ami kvázi egy vastag harisnya lábfej nélkül, amihez ráadásul még bokafixet is húz(szal így a lábfej is ott van). Erre megkaptam, h a harisnya nem divat(ellentétben a cicanadrággal), öregít, és nem beszélve arról, milyen meleg. xD xD xD xD xD xD xD Erre kb ennyit reagáltam, mert egy vastag cicanaci sokkal melegebb mint egy 15Denes harisnya. Aztán hálistennek annyiban is maradt ez a dolog, de azért érdekelne, ki gondolja még azt, h a harisnya gázabb a cicanadrágnál;és ha igen, miért ugyan? :)
2011. júl. 15. 22:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Azér bakker, h valamiféle képet kapjak tőlem teljesen független emberek hozzáállásától. Mivel feltételezem azok írnak, akiket valahogy érint a téma. (Jah, leszámítva azokat, akik csak kötekednek és parsztkodnak értelmes vélemény helyet. Csak azt nem értem, ha már egyszer elkezd gépelni valami paraszt beszólos szöveget, akkor azzal az energiával már mért nem a kérdeshez fűződő véleményét írja le??!! Hát noooooooooormális????
2011. júl. 16. 19:54
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van, de a cicanadrágot inkább hétköznapra használom - ha buli, akkor testszínű harisnya. Amúgy egyik sem gázabb a másiknál.


22L

2011. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!