Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért (amúgy tényleg? )...

Harisnyababee kérdése:

Miért (amúgy tényleg? ) gázabb a harisnya a cicanadrágnál?

Figyelt kérdés
A párom haverjának a csajszijával volt ezzel kapcs nézeteltérésünk. Lenn vagyunk egy nyaralóban(vízparton), és nemsoká indulunk bulizni. Én egy miniszoknyát vettem fel feszülős felsővel, és egy 15-denes testszínű matt harisnyával, meg balerinával. Na most a szóban forgó lány is hasonló ruhában van, annyi különbséggel, h ő a szoknyájához fekete cicanacit vett, plussz még a balerinája miatt egy bokafixet. Na erre elkezdi osztani (jó kissé bekészülve), h fúj harisnya, meg de gáz. Na erre én leosztottam neki, h most az jobb, h felvesz egy fekete cicanadrágot, ami kvázi egy vastag harisnya lábfej nélkül, amihez ráadásul még bokafixet is húz(szal így a lábfej is ott van). Erre megkaptam, h a harisnya nem divat(ellentétben a cicanadrággal), öregít, és nem beszélve arról, milyen meleg. xD xD xD xD xD xD xD Erre kb ennyit reagáltam, mert egy vastag cicanaci sokkal melegebb mint egy 15Denes harisnya. Aztán hálistennek annyiban is maradt ez a dolog, de azért érdekelne, ki gondolja még azt, h a harisnya gázabb a cicanadrágnál;és ha igen, miért ugyan? :)
2011. júl. 15. 22:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

23:25-nek:

Jaja, az esetek 90%-ban én is testszínű harisnyában megyek bulizni, bár néha selyemfényűt veszek fel a vadítóbb hatás kedvéért. Állat, ahogy a sötétben discofényeknél sejtelmesen csillámlik a lábam.(Na persze az a nagyon csillogós már nem pálya nekem) Mondjuk nem tudom Te hogy vagy vele, de nekem nagyon meg kellett szokni, h harisnyában vagyok bulizni, eleinte szinte mindig balesetet szenvedett, de hál istennek sikerült belejönnöm...:)

2011. júl. 16. 00:27
 12/22 A kérdező kommentje:

Jah, télleg jobban nézek ki;), bár ez szubjektív. Na de mi most indulunk a buliba, írjatok nyugodtan, majd hajnalban válaszolgatok.

Am folyópartra megyünk, most ért véget a vihar, elég hűvös van, szal elfér az a harisnya, hajnalban meg főleg.

Jah, meg annyit még hozzáfűznék, h azzal semmi bajom, ha valaki szeret cicanacit viselni.(izlésről nem lehet vitatkozni sztem) A hangsúly inkább azon van, h mi a különbség a harisnya és a cicanaci között a lábfej hiányát, vagy ottlétét leszámítva, mert sztem semmi. Kb ugyanaz az anyag, ugyanúgy passzos, stb. Viszont akkor meg a cicanacisok mért oltják a harisnyásokat??? Ezt nem értem, h mért gázabb az egyik a másiknál??

No de most irány a party, hajnalban meg visszanézek, és megírom a cicanacik harisnyák arányát...xD

2011. júl. 16. 00:40
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet két ruhadarabon háborúzni. Mindkettő máshoz illik.
2011. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én hordok harisnyát is meg cica nacit is..na most döntsétek el h mi vagyok ! :D
2011. júl. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A testszínű matt, bár a fényes is tényleg nem szép és tényleg öreges. Összességében viszont a harisnya szebb sokkal, de akkor már fekete vagy csipke vagy színes vagy mintás... nagyon sok stílusosat találhatnál. De testszínű, azt ne...
2011. júl. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem osztom a véleményed! A testszínű a kedvencem (leszámítva a 100Ft-os kreppharisnyát, na azt fel nem venném), azok közül is azok, amik alig észrevehetőek. Egy két darabbal még a kedvesemet is sikerült csőbe húznom(pedig ő iszonyat harisnyamániás,mindig azt lesi:)),h azt hitte nincs rajtam harisnya. A feketét csak vastagban szeretem(40-50Den, vagy vastagabb) a vékony feketét utálom, mert iszonyat kényes, a legapróbb kis sérülés is egyből meglátszik rajta, és azt iszonyat igénytelennek tartom. Szal, ha nagy ritkán vékony fekete harisnyát kell felvegyek, hát azt egyszer fel tudom venni szoknyához, utána már max csak naci alá télen. Na de kinek mi.


Am ahogy láttam a cicanaci nyert, mert a partyn csomó cicanacis csajszi nyomta, harisnya meg kb csak rajtam volt, de így legalább nem folytam egybe az átlaggal..:D Am lehet rájöttem egy pozitívumra a cicanadrággal kapcs, ugyanis a fent említett csajszika kajak bekészülve olyat zakózott, mint az ólajtó (xD) és nem szakadt ki a cicanacija. Ez nyomós érv lehet, ha valaki nem tud vigyázni a harisnyájára...xD

2011. júl. 16. 07:14
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért "gáz" bármi is. Mindenki azt vesz fel ami neki tetszik, én például fekete neccharisnyát mindenhez, engem ezért szólnak le mindig, mert ez már nem menő meg ribancos is, hát letojom, nekem ez tetszik. Én sem másokat lesek, hogy mit vesznek fel, nem érdekel. Ezért nem is értem az olyanokat akik beszólnak másoknak... semmi közük hozzá. Az tény hogy mondjuk ilyen melegben ami most van nem értem minek cicanaci mondjuk, de sok lányon ott van a szoknya alatt... nem hiszem el hogy fáznak.
2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 ívy1 ***** válasza:
Ez egy felesleges vita,mindkettőnek megvan a szerepe,én cicanacis vagyok(nem hülye kis pi..a) de ha úgy van szívesen veszek fel harisnyát is.
2011. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyik sem gáz,nekem tetszik ha a feleségemen cicanadrág van,de ha szoknyát vesz fel harisnyával,az is csinos.
2011. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ok, de akkor minek kérdezed, hogy gáz-e szerintünk :D
2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!