Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek drága a Converse?...

Szerintetek drága a Converse? :D Vagy megéri az árát?

Figyelt kérdés
Nekem annyi ismerősöm van, akik folyton kérdezgetik, hogy miért járok mindig Converse cipőben, meg hogy nem éri meg az árát és fölösleges pénzkidobás.Hát szerintem egyáltalán nem nekem nagyon tetszik és nem jön szét 1 hónap alatt bárki bármit is mondjon.Nektek erről mi a véleményetek?:))
2011. júl. 28. 00:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem drága. Azért meg nem fogok kiadni több tízezreket, hogy mindenki lássa hogy milyen kúúl vagyok hogy én is konzervbe járok...


16/L

2011. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri. Össze sem lehet hasonlítani a kínai utánzatokkal. Azt imádom benne, hogy nagyon egyediek, elképesztő dizájn, amit nem lehet gagyikkal pótolni. Mellesleg az egyik 3 éve megvan és semmi baja. 10 000Ft-ért vettem, k*rvára megéri ha azt nézed, hogy ez alatt a három év alatt vagy 5 párezres utánzatot veszel.
2011. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy a sok birka elhiszi hogy ez bármivel is jobb és tartósabb mint egy olcsó kínai utánzat. Közben meg mindkettő ugyanabból az anyagból és bizony kínai munkaerővel készül. Tehát csak rajtatok múlik meddig tart ki. Én inkább veszek 10 kínai sportcipőt az árán és én járok jobban mert nekem 10 cipőm lesz míg neked csak egy uncsi tornacsukád, olyan ami minden második tininek is van mert hűdemenőnek érzik.
2011. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Be ne meséld már, hogy a kétezres kínais jó minőségű... Jó párszor volt már olyanom is, az átlag életkoruk pedig nem több 3 hétnél, mert repedezik, lyukad, stb.

Mellesleg a kínain látszik, hogy kínai, gagyin néz ki.

2011. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt még valaki azt mondja, hogy a kínai ugyanolyan minőség, mint a Converse, még nem hasonlította össze a két cipőt "élőben". A kínainak valami kemény gumiból van a talpa, meg az oldala ami törik, a Converse pedig rugalmasabb anyagból van, meg a textil része is sokkal másabb egy kínainál. Nem vagyok Converse, meg miegyéb más márka-rajongó, nekem is vannak márkás és kínai cipőim is. És elmodhatom, hogy teljesen más a márkás, sokkal jobb, mint a kínai. Ha vigyázol a márkásra, több évig is bírja (ezért megérte kidobnod egyszer 10 ezret), a kínai meg ha arra is vigyázol 1 évig max (aztán vehetsz megint több ezerért, ami megint szét megy, és többe fog kerülni, mint egyszer egy márkás cipő). Tapasztalatból mondom ezt, nem csak kitaláltam, meg hogy leszóljam a kínai márkát.

Az meg, hogy Kínában gyártják, az azért van, mert ott olcsóbb a munkaerő, ami a minőségéből semmit nem von le. Az, hogy egy cipő meddig bírja, az az anyagában "rejlik". Ugyanúgy készül egy Converse is, mint egy kínai, de azért sokkal jobb anyagokból.

Nyugodtan lepontozhattok, leszólhattok, amiért "ilyet" írtam. További szép napot!

(Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.)

2011. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van az utolsónak, kinai munkaerővel készült ezis,de mivel ez márkásabb teljesen más anyagokból, és szerintem megéri venni 1 Converse csukát , mintsem 1 kinait.


1) divatosabb

2) nemlehet aztmondani rá,hogy kinai

3) sokáig birja


Nekem 1 superman-es Conversem van,már 1 éve,semmi baja,a füzőket néha cserelem,amúgy teljesen OK :D

2011. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
hát nekem eddig 3 converse picőm volt, egyet teljesen szétgyúrtam másfél év alatt, egyet alig hordok, ő még ép, egy szemüvegért cseréltem el, szóval azzal jó vásárt csináltam, amit viszont alig fél éve hordok, egy piros klasszikus converse, már jön szét, belül lyukas, lyukad a külseje is, törik a talpa... :D
2011. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát aki nem vigyáz rá, így jár... :D Mondjuk én se nagyon vigyáztam rá, még télen hóban is felvettem, esőben mocsárban, túrához, focihoz...Egyszóval mindig rajtam volt, mégis 3 év telt el és ép.:)
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
jah és ráadásul fehér is volt :D
2011. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat :DD sztem is nagyon jó a Converse *-*:D
2011. júl. 29. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!