Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek drága a Converse?...

Szerintetek drága a Converse? :D Vagy megéri az árát?

Figyelt kérdés
Nekem annyi ismerősöm van, akik folyton kérdezgetik, hogy miért járok mindig Converse cipőben, meg hogy nem éri meg az árát és fölösleges pénzkidobás.Hát szerintem egyáltalán nem nekem nagyon tetszik és nem jön szét 1 hónap alatt bárki bármit is mondjon.Nektek erről mi a véleményetek?:))
2011. júl. 28. 00:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

Aki azt mondja h a Converse sokáig kibírta, meg h már 3 éve meg van, az nem gondolkozott el rajta h ez miért is van??

Majd én megmondom a választ, ez azért van, mert az eleve drágább, és az ilyen cuccokra jobban vigyázunk, mint a párezer forintos kínira.

Ja és nekem is van pár kínai cipőm, igen van amelyik tényleg hamar tönkre megy, de nekem az ilyen tornacipő jellegűek elég sokáig tartanak, van amelyik 2 éve van meg, és semmi baja, olyan mint újkorában, de van olyan is ami 3 éve van meg, és az is teljesen olyan mint volt régen. Ja és az pluszba fehér is!!

2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igazából nem minőség kérdése, hogy ki melyiket veszi. Van akinek megér a dizájn ennyi pénzt, van akinek nem. Ennyi a konklúzió.
2011. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A vászon ára (14-16) szerintem reális és megéri (mondjuk szerintem nem mindennapos használatra való cipő). A bőr Convok esetén már el lehet gondolkodni kicsit...De szerintem aki szereti ezt a márkát, az szemrebbenés nélkül ad érte ennyit is. Na meg ott van pl. a Double Upper, ami nem mindennapos modell, szintén 20 vagy afelett van. De ez reális is. Persze jogos: kinek ki a drága.
2012. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nekem is van egy Converse cipőm, amit jó pár éve vettem akciósan, olyan 7-8 ezer forint körül. Nem bántam meg, mert még mindig nincs semmi baja, igaz nem hordom nap, mint nap. De pl. tavaly tavasztól őszig szinte minden nap az volt a lábamon, és valóban nincs semmi baja, mondjuk én figyelek és vigyázok a cuccaimra...


Viszont egy ismerősömnek szintén ilyen cipője van, ő aztán tényleg nem vigyáz rá... Dolgozni, kertben, kirándulni, mindenhová azt veszi fel :D Az egyetlen dolog, ami kifogott a cipőn, az a motorozás, a váltás miatt megtört a cipő és elszakadt a gumi a hajlításnál. Neki így kb 1,5-2 éveket bírnak a Converse cipői.


Kifejezetten drágának nem mondanám a többi cipőmárkához viszonyítva, hiszen a márkát mindenütt megfizettetik a vásárlóval. Az, hogy neki megéri-e, mindenki maga döntse el...

2012. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!