Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincsenek az iskolákban...

Miért nincsenek az iskolákban egyenruhák?

Figyelt kérdés

Ki áll mellette és ki ellene? Kiváncsi vagyok mindenkinek a véleményére. Kérlek alkossatok érveket és ellenérveket. Kort és nemet légyszíves írjatok és lehetőleg csak normális válaszokat foglmazzatok meg.


[link]


[link]


2011. aug. 15. 20:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
7%

Vicces. Tele van a net sznobokkal. Hánynom kell tőletek.:D És nem, nem vagyok "csoró", nem vagyok irigy, se semmi ilyesmi.:D Simán nem úgy neveltek, hogy felvágos, kényes ember legyen belőlem, aki lenézi a kínai üzleteket, turikat, stb. Sőt drágáim, az ilyen üzletekben is ki lehet fogni ugyanolyan jó cuccokat mint a luxus boltokban. Mondjuk személy szerint szánalomra méltónak találom ha valaki a márkára megy, és azzal játsza a kis agyát, hogy "juj de menőpénzes vagyok".:D Ráadásul ha valaki keményen megdolgozik a pénzért nem a luxusboltokban fog vásárolni, mert tudja hogy azért az 5-10 ezres felsőért hány órát kellett dolgoznia, és más lesz az értékrend.

Az, hogy valaki nem megy el egy munkahelyre mert egyenruha van, hát ez is elég vicces, mert a legtöbb munkahelyen nem lehetsz utcai, saját ruhában.:)

Bocs nekem ez a véleményem.

A zara meg szerintem nem turkáló. :) vagy akkor már a c&a és hasonló kategoria helyek a legaljának számítanak?:O

2011. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
51%

Ki mondta hogy a Zara turkáló? Te nem tudsz értelmezni? Azt írtam, hogy Zaraban és hasonlókban vásárolok, de van 1 darabáras turkáló ahol gyakran megfordulok....

Lehet hogy neked havi plusz 80 nettóért megéri hogy megfulladj a gusztustalan egyenruhában, de nekem nem. Igaz itt kevesebbet keresek de a jó ízlés határain belül azt veszek fel amit akarok. Farmert, pánt nélküli felsőt, szoknyát, egyberuhát, akármit. Nekem ez a szabadság többet ér mint az hogy többet költhetek... pl. ruhákra is, amiket aztán max a délutáni pihenéskor vehetem fel vagy a hétvégi bevásárlásokkor....


Aki meg jól keres (én nem tartozom közéjük, még mielőtt megkapom ezt is!!) könnyen megengedheti magának a drága cuccokat. Mit gondolsz ki veszi meg a 20 ezres Gas inget, az 55 ezres G-Star vagy Replay gatyákat? Nem az aki 60 ezre keres. Aki szegény pont az számolgatja, hogy mondjuk 7 napi fizetése egy ilyen ing és 1 havi bére egy gatya. Aki 300 ezret hazavisz, annak nem okoz gondot ezeket megvenni.

2011. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki márkás ruhákat hord, mert megteheti, nem jelenti azt hogy nagyképű. Én sem szeretem a kínait, hamar tönkremegy, kinyúlik. A márkás is, de ez azért némileg tovább bírja. És ha valaki megteheti hogy messziről elkerüli a kínat, akkor tegye is meg, nehogymár a szegényekre való tekintet miatt járjon olyan cuccokba amilyet nem szeret. Én nem tehetem meg, így jártam, megelégszem a kínaival, de aki igen, arra nem nézek szúrós szemekkel.

A munkával szerintem ugyanez a helyzet, ha van lehetősége válogatni, akkor hajrá.

2011. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem tudsz fogalmazni, és nem én értelmeztem félre, de ok. :D


Nem azzal van a bajom, hogy valaki megengedi, hanem, hogy ezzel általában fel is vágnak. A kényes emberektől amúgy is a víz lever.


Mellékesen szerintem Magyarország nem áll olyan fényesen, hogy az emberek túlságosan válogatni tudnának a munkahelyek között. Mert van aki örül, hogy ha olyan helyet talál ahol lehet, hogy egyenruhában van nettó 80ért,de legalább van munkahelye.:)


Nekem is van, hogy márkásabb, drága cuccot veszek, ettől függetlenül vásárolok olcsó helyeken is. De én is játszhatnám azt, hogy nem vagyok hajlandó olyan helyeken vásárolni, húzhatnám a számat sok mindenre, csak mert hordok drága cuccokat is.:)

2011. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!