Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stilus mellett dontsek,...

Melyik stilus mellett dontsek, ha mindkét stílust imádom: hip hop vagy rock-emo?

Figyelt kérdés
kerlek szepen ne irjatok olyat,hogy te azt se tudod,hogy milyne zenet szeretsz es azt akarosd,hogy mas irja meg,hogy miket hallgass??kritizalo valaszokat nem kerek...mind a ket stilust imadom, a hip-hop zeneket is imadom,es a rockot is es egyik fele sem huz jobban a szivem,megse lehet,hogy egyik nap rockerka vagyok masnap pedig hip hop-erka!!
2008. márc. 6. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, hogy hogy tudod egyszerre hallgatni a rockor és a hip hopot de mindegy, mondjuk nekem az se semmi h rock-emo mert ezt se vágom.De ne azért válasz 1 stílust mert abban többen vannak, mert divatos hanem azért amiért teccik ami jobban megragad a lényege...szerintem...az öltözködés meg olyan mindegy.
2008. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
80%
mind a kettö. de majd döntened kell hogy melyik.
2008. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem odafigyeléssel, de keverheted a két stílust úgy hogy azér még jól nézzen ki...
2008. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
hát nezdd,en is sok fajta zenei stilust imadok,es ezt altarnativnak mondom,az oltozkodest illetoen logo gatya(nem paszentos)felsok kozul is mikor hogy.van ugyhogy logosabbat veszek fel,valamior meg inkabb a testhezallosabbat.ez attol fugg mikor mien kedvembe vagyok.szerintem hordj olyan ruhat amiben te kenyelmesnek talalsz,es ne azt nezdd hogy masnak tetszene-e.probaldd egy kicsit keverni a 2t.logos gaty kontra fekete felso.pl.
2008. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
86%
dde gondold már el.. ha ott mindenki hiphopos és te emos leszel... szétütnek XD
2008. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
emot nee :) bár neked kell tudnod, de szerintem elég butus dolog. Én hip-hopot hallgatok,azt táncolok, de imádom az industrial/hardcore zenét és dreadlockjaim vannak :P egy ember több rétű ;)
2008. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Sztem is jo ötlet a keverés, én a rockot és a nőcis stílust keverem..am ha kevered is kialakul majd 1idő után. Én lassan átmegyek rockba. De pl ma nőises strasszon(lapos!:D)papucsba, kockás naciba és rockos toppba voltam(ami kinézetre nőcis,d emintára rockos) tehát rendesen keverve volt, jah és karkötők azok fekte gyöngyök és dobókocka, mind sajátkészítésű..és 1darázs napszemcsiXD
2008. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Én olyan mindenes vagyok...bár nem voltaam meg nem is leszek egy ideig szerintem punk rockos vagy emos :)...én kicsit hip-hopos meg nőies, vidámas öltözékekben vagyok meg néha elegánsosba..mindig amilyen kedvem van :):):)....amiben jól érzem magam:)
2008. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Hát én még reppelek is 5 éve,azt mégsem nézek ki reppernek:D

Mondjuk van bő nadrágom is,csak már nem az igazi (21/F)

Nem kell külön stílust választani magadnak és csak azt hallgatni.

Én minden zenét meghallgatok és minden stílusban találok zenét ami tetszik.

Ettől függetlenül a hip-hop-ra indul be leginkább a szívem ezért ilyen zenét csinálok:)

Mondjuk az alapoknál meg befolyásolnak a szimfonikus zenék is:D

De emo-s tényleg ne legyél szerintem sem,mert az egy divat. A zene viszont jó:D


üdv:StOk

2009. júl. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Figyi! :D Én azt tudom mondani legyél nu-metálos :D Az ötvözi a metált és a hip.hop-ot is. Pl. hallgasd meg a Limp Bizkitet.
2009. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!