Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves lányok milyen gyakran...

15 éves lányok milyen gyakran hordtok magassarkút?

Figyelt kérdés
ja és mások szerint ciki ,hogyha egy 15 éves lány egyre többszőr hord magassarkút??
2011. szept. 7. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vok: 15L
2011. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem nyárra volt egy telitalpú szandálom, és beleszerettem :) ilyen világos színű talppal, a pántok meg virágmintásak, de jól nézett ki, mások is mondták. Na, az például nagyon jó volt, pedig megmértem, 10 centis volt a sarka, de menet közben egyáltalán nem éreztem.

Viszont ősszel nem nagyon szoktam, mert nekem az a fajta magas sarok ami ilyen vékonyabb, az tetszik, de az nagyon kényelmetlen, szóval amúgy csak téli cipőnek hordok, de akkor is 6-7 centiset.. kb a tavalyi csizmámnak is akkora volt a sarka, elég vastag, és kényelmes, meg legalább nem csúszott.

de amúgy így suliba inkább laposat, mondjuk nálunk 9.ben nem is engedték volna ha tűsarkúban kopogok, és most se engedik.


16/L

2011. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a lányomnak szinte csak az van
2011. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!