Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok. Miért van az, hogy...

Kamaszok. Miért van az, hogy ha valakinek nem converse vagy dc csukája van akkor már sz@rt se ér? :')

Figyelt kérdés
Miért márkamániás ennyi tini?? :O Ha tudjátok akkor írjátok már le... THX.
2011. szept. 7. 15:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a converse cipővel , mint mondtam . És igen , sokáig bírják. DE akkor is utcára inkább veszek a deichmannba havonta egy cipőt , vagy office shoesba akárhol... mint hogy olyanba járjak, vagy a lányom olyanba járjon. És szerintem 16 évesen lehet nőiesnek lenni. :-)

31.N

2011. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyedül a cipőm legyen márkás. de a dc és a converse pont, hogy sz*r minőségűek :D nekem fallen van az a legjobb :D minőségi, a minőségéhez képest van az ára is (3évig is birják, az enyém 20ezer volt). nem ázik be, nem csúszok el benne télen, pedig velúrbőr és gumi talpa van. ja és ha sózzák az utat, se lesz semmibaja :)
2011. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nagyon nem volt még életemben márkás cipőm :D

Az ilyen Converse-t nike adidast nem tartom nőiesnek:D

Inkább bemegyek a kínaiba s veszek kétezer forintért egy nőies bokaszárú cipőt:D Nekem nagyon sokáig bírják:D de minden évben újat veszek mert a régi vagy már nem felelt meg a stílusomnak vagy már ráuntam:D

2011. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Minden titni ilyen..

csak valakinek gazdagok a szülie valakinek nem.

Egy idő után már nem fog számítani ez.

Sztem az a fontos hogy igényes legyen. nem az hogy Márkás.

Ennyi idősen amugy is mi a f.sz-nak?

Úgyis kinövi

2011. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!