Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok. Miért van az, hogy...

Kamaszok. Miért van az, hogy ha valakinek nem converse vagy dc csukája van akkor már sz@rt se ér? :')

Figyelt kérdés
Miért márkamániás ennyi tini?? :O Ha tudjátok akkor írjátok már le... THX.
2011. szept. 7. 15:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kínai az mára már a minőséget jelenti, ami márkás az meg az előítéletet.
2011. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Bár ezt nem tudom, de azt igen hogy mennyire nem nőies az a converse cipő hétköznapra. Oké, túrázni , biciklizni, mászkálni a kertben ezekre mind tökéletes.Inkább bemegyek a lányommal akár a deichmannba vagy zara,főnícia ... de akár még egy kínai áruházba is . Sokkal nőiesebb, és muszáj 15 cm sarkú , hanem egy kis szandál , vagy laposabb félcipő.

31.N

2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

NEM MUSZÁJ 15 cm sarkú , bocsi :-D

31.N

2011. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

NEm tudom. Vettem már cipőt a deichmannba és kínaiban is,de 2 hét után kinyírtam őket,max 1 hónap és vége.

Akkor már inkább megveszem a drágább cipőt,de bírja sokáig és igen a converse cipőim már több,mint 1 éve hűségesen járnak velem mindenhova,a lasocte cipőim,a nike cipőim is úgy ahogy bírják meg az adidasok is és teszem hozzá a legeslegdrágább cipőm került 6500FT-ba tudjáok vannak leárazok,van internetes rendelés és van turkáló is ,legalábbis errefelé. ÉS 15 évesen nem is akarok nőies lenni,hogy magassarkúba császkáljak főleg,hogy egész nap szaladgálok,szóval nekem ezért van converse cipőm,mert nekem bevállt,tetszik,kényelmes és megy a ruháimhoz is.

köszönöm!:)

2011. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok: de teszem hozzá soha senkit nem néztem még le a cuccai vs a cipői miatt!!!!!!!!!!! még mielőtt agyon fogtok oltani meg lepontozni gondoltam leírom.
2011. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ilyet még nem tapasztaltam. A conversbe járó fluor hallgatók odavannak az acélbetétesemért, az egyik mostanában állandóan a márkákról kérdez, hogy mennyire tartós a Steel, a Dr.Martens, meg ilyenek:") Engem sosem néztek le emiatt. Sose, hiába van 7 converse az osztályban. Szerintem undorító sznob fizetős iskolába jársz, vagy nem tudom:D
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A te közösséged ritka primitív emberekből tevődhet össze, ha emiatt lenéznek! Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert tényleg mindent megkapok a szüleimtől(ráadásul nekem nem derogál a kínaiból öltözni), de volt olyan mikor nekünk sem telt Nike cipőre és márkás dolgokra ,de ezért engem soha nem néztek le és én sem nézek le senkit amiatt mert épp nem dc cipőben van. Az ilyen felszínes undorító embereket pedig kerüld el!:)
2011. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Utolsó: sajna nem tudom elkerülni,mert egy osztályba járnak velem. :// Nehogy azt hidd,hogy ilyen barátaim lennének..pff :D
2011. szept. 7. 17:54
 19/24 annnna válasza:
Nos, a válasz nagyon egyszerű. Ezek a tinik a szüleiktől nem kapják/kapták meg a megfelelő érzelmi biztonságot, ezért ezzel kompenzálnak...
2011. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam mikor mondtam anyának h szeretnék egy Nike cipőt, mert a kínaisak folyton tönkrementek pár hónap alatt. Összespóroltunk 15 ezer forintot, megvettük, boldog voltam, vigyáztam rá, lépni alig mertem benne, mert tudtam, hogy anyáék sokat dolgoztak érte ! 1 évig folyamatosan hordtam, vigyáztam rá. Aztán egyszer csak észrevettem, hogy lyukas az orra... Majdnem földhöz vágtam... Amúgy pont azért szerettem volna márkásat, mert azt hittem, hogy akár 2-3 évig is használhatom majd. Azóta inkább megvagyok a 3-4 ezres deichmannos cipőkkel...
2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!